Хіти тижня. "Бесплатные материалы на стендах расскажут о том, как велик русский народ, помогут забеременеть, снимут порчу и помогут с путевками фирмы "Байкальские туры", - журналіст про консульство України в Гамбурзі

Працівникам консульства чомусь не здалося, що такі матеріали були би більш доречними у російському посольстві.

У консульстві пропонують читати російську газету. Фото: соцмережі.

"Не знаю, является ли антисемитом консул Украины в Гамбурге, но починить ксерокс этому деятелю уже шестой месяц мешают, очевидно, именно «жиды и моксели», или как там он, по сообщениям в прессе, выразился?", - написав журналіст Олексій Бобровников на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

«Если в ксероксе нет краски, виноваты ....» (рифму можете подобрать сами). Неработающий ксерокс в Гамбурге — это все-равно, что тухлая рыба на привозе. Надо быть редкостным асом своего дела.

Еще немножко об украинском консульстве в Гамбурге. Там вам бесплатные материалы на стендах расскажут о том, как велик русский народ, помогут забеременеть (по записи, я полагаю), снимут порчу, плюс немного насадят скреп трезвости среди жен и помогут с путевками фирмы «Байкальские туры» (Baikal-reisen).

Не благодарите. Все бесплатно. А что, люди-то интересуются. В очереди скучно, может почерпнут чего-то нового.

Мое любимое, конечно, про «пьющих женщин» и рецепты блинов «услада». Все, короче, посконно и домотканно в украинском консульстве".

Хіти тижня. "Вони бояться, вони параноїки": Американський військовий зробив грізне попередження українцям (відео)

субота, 21 вересень 2019, 10:00

Президент Росії Володимир Путін у гібридній війні проти України може перейти до тактики терористичних актів для тиску на офіційний Київ. Про це заявив в ефірі ObozTV капітан 1 рангу у відставці ВМС США Гаррі Табах, коментуючи "інструментарій" Кремля пр...

Покусився на недоторканого: "Поверніть Україні 155 мільярдів за ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі схльоснувся з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

субота, 21 вересень 2019, 9:56

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...