Хіти тижня. Білий верх, чорний низ: МВС України представило новий різновид поліції (фотофакти)

неділя, 10 червень 2018, 0:15
Нова поліція - туристична - працюватиме в Одесі та області з 1 червня до закінчення туристичного сезону – 30 вересня.

Фото:прес-служба МВС

У курортних зонах Одеси та Одеської області починають чергування підрозділи туристичної поліції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, інформують Патріоти України.

За її даними, нова поліція працюватиме з 1 червня до закінчення туристичного сезону – 30 вересня. В МВС розповіли, що першу станцію туристичної поліції відкрили 30 травня на території курортного комплексу "Аркадія" в Одесі.

Зазначається, що поліцейські надаватимуть консультації та допомогу відпочиваючим, реєструватимуть скарги громадян щодо пошкодження та зникнення майна, аналізуватимуть оперативну ситуацію в місцях скупчення туристів.

Крім того, йдеться в повідомленні, правоохоронці готові надавати допомогу іноземним туристам. Вони обізнані про міжнародне законодавство, міграційні процедури та візові обмеження.

У поліції розповіли, що 2017 року проект туристичної поліції вже працював на ділянці "Ланжерон-Аркадія" у пілотному режимі та продемонстрував свою ефективність.

За інформацією прес-служби, надалі планується запустити туристичну поліцію на території всіх курортних зон України. Зокрема, 2018 року відкриють ще 6 таких станцій в Одесі та Одеській області. Всього на Одещині їх буде 15.

На концерті Кобзона потужний аншлаг, висока утилізація артилерії та автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 16 серпня

неділя, 16 серпень 2026, 7:04

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 16.08.26 орієнтовно склали:

Попереду соціальна криза, як напередодні революції 1917-го та розпаді СРСР 1991-го. ​У ключовому держбанку Кремля, ВТБ, спрогнозували поразку Росії у "війні на виснаження" з Україною

неділя, 16 серпень 2026, 7:00

Чиновницька обслуга Кремля продовжує надсилати вже публічні сигнали вищому керівництву держави, що час зупиняти ескалацію війни. Головний економіст ключового російського державного банку "Внєшекономбанк" (ВЕБ) Андрій Клепач заявив, що Росія не зможе ви...