Хіти тижня. Четвертий Рейх у розпачі: "Очень хорошо поработали американцы. У нас нет таких денег", - голова "Россотрудничества" про свій провал в Україні

За словами чиновниці, американці роздали різним організаціям в Україні $ 1,5 млрд, а Росія нібито принципово не займається «підривом режимів».

Керівник "Росспівробітництва" в Києві Костянтин Воробйов після зустрічі з активістами. Фото: соцмережі.

Глава Федерального агентства у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, які проживають за кордоном, і з міжнародної гуманітарної співпраці (Росспівробітництво) Елеонора Митрофанова під час дискусії на Петербурзькому міжнародному економічному форумі звинуватила американців в провалі «м'якої сили» Росії в Україні. Про це пише видання РБК, передають Патріоти України.

«Дуже добре попрацювали американці ... У нас немає таких грошей. Ми нікого не купуємо. У нас зовсім інша система роботи», - заявила Митрофанова.
За словами чиновниці, американці роздали різним організаціям в Україні $ 1,5 млрд, а Росія принципово не займається «підривом режимів». Митрофанова додала, що в Києві Росспівробітництво зіткнулося з перешкодами в роботі.

«Чинилися перешкоди з самого початку ... починаючи з підписання угоди ... У нас були суцільні проблеми з самого початку. Починаючи від розміщення, акредитації, це ще коли все було добре, довга ратифікація, не ратифікували», - поскаржилася вона.

Хіти тижня. "Найдивніший фейк року": Єрмак відреагував на фото військових без тарілок за столом із Зеленським

четвер, 22 жовтень 2020, 16:00

Володимир Зеленський у День захисника України відвідав військових в ООС. Вже традиційно президент у компанії керівника Офісу Президента Андрія Єрмака пообідав з військовими. Одразу після цього у мережі вибухнув скандал. Річ у тім, що на одному з фото в...

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч. Глава держави підкреслив, що суворий карантин в кра...