Хіти тижня. Чому на Росії "братів" нема на 99%: "Це єдиний на цей момент спосіб досягнути миру на Землі", - Хакамада про компенсацію за Крим

Російський опозиційний політик Ірина Хакамада вважає, що Росія анексувала Крим. Водночас, на її думку, правове поле – "європейський міф".

Ірина Хакамада

Російський політик Ірина Хакамада підтримала ідею президента Чехії Мілоша Земана про те, що РФ має надати Україні компенсацію за анексований Крим. Про це вона сказала в ефірі "Радио Свобода", передають Патріоти України.

"Те, що прозвучало в Чехії, з одного боку, може бути пов'язане з виборами, з тим, що президент не має жодних повноважень. Але політики, особливо такі сивочолі, теж не діти. Якщо він це вимовив, розуміючи, що не буде сприйнятий елітою, отже, це популярна річ у Чехії", – заявила Хакамада.

За її словами, "людям у Чехії все це набридло, їм потрібен туризм, гроші, нормальні відносини, поставки продукції, обмін тощо".

"У нас те ж саме відбувається, людям потрібно одне, їм узагалі до лампи вся ця Сирія і так далі, у нас усі сили спрямовані туди", – продовжила російський політик.

Відповідаючи на запитання, чому вона сказала "Сирія", а не Україна, Хакамада відповіла: "Тому що на 80% росіяни в Росії хочуть Крим".

"Я вважаю, що це поки що єдиний на цей момент спосіб досягнути миру на Землі і з Україною процвітати далі, Україна – рухаючись у Євросоюз, а ми – длубаючись у своїх внутрішніх проблемах", – продовжила політик, коментуючи заяву Земана про компенсацію Україні за Крим.

Водночас вона вважає, що Росія анексувала Крим. "Я ж кажу – анексія. Я ж не кажу вам, що Крим наш, я кажу – анексія. Виходу немає – глухий кут", – сказала Хакамада.

Відповідаючи на запитання, чи не потрібно повертати крадене, російський політик сказала: "Немає правового світу – це міф європейський".

Нагадаємо, 10 жовтня Земан на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи заявив, що вважає анексію українського Криму Росією "завершеною справою". "На мою думку, буде якась компенсація для України – або у фінансовій формі, або нафтою і газом", – сказав чеський лідер. Він також закликав зняти санкції Євросоюзу з Російської Федерації.

Спікер МЗС Чехії Міхаела Лагронова заявила, що позиція країни щодо антиросійських санкцій залишається незмінною, а заяву Земана про компенсації коментувати не стала.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.

Офіційно визнали Крим частиною Росії сама РФ, Афганістан, Венесуела, Куба, КНДР, Нікарагуа та Сирія.

"Иногда мне кажется, что на выборах президента стоило голосовать за улитку", - Сазонов

четвер, 9 квітень 2020, 16:28

"Когда улитке страшно, она прячется в раковину. Там у нее на этот случай бутылка водки и бейсбольная бита. В принципе, не самый худший вариант для кризисной ситуации, когда тебе страшно. Более достойная позиция, чем оправдываться и изображать беспомощн...

Хіти тижня. "Мы в желтом престарелом телепузике вообще никогда не сомневались": Путін зробив черговий постріл собі в ногу

четвер, 9 квітень 2020, 15:00

Ворогом, який відбомбився по Воронежу в масштабах країни, буде не вороже НАТО, а власний вітчизняний "управлінець-профі". Ініціатива Кремля обвалить російський банківський ринок. Телеграм-канал "Запретное мнение" поділився деякими міркуваннями із цього...