
Народний депутат від "Оппоблока" Михайло Добкін жорстко розкритикував уряд Росії за розширення списку санкцій проти України. Своє невдоволення політик висловив в коментарі під повідомлення прем'єра-міністра РФ Дмитра Медведєва в Twitter, передають Патріоти України.
Добкін дорікнув росіянам за рішення ввести санкції проти його однопартійців, які голосували за виключення Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна з "Опозиційного блоку". ''Внести до списку всіх, хто голосував за виключення Бойка і Льовочкіна з фракції ОБ у ВР і оголосити це захистом інтересів російської держави і громадян Росії?! Маразм міцнішає! Та йдіть ви нах*р зі своїми санкціями! Деб*ли, бл*дь!", — написав Добкін.
Зазначимо, крім Михайла Добкіна і його брата Дмитра від "Оппоблока" в список санкцій потрапили також Олександр Вілкул, Борис Колесников, Вадим Новінський, Юрій Воропаєв, Тетяна Бахтєєва та інші.

Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...