
Народний депутат від "Оппоблока" Михайло Добкін жорстко розкритикував уряд Росії за розширення списку санкцій проти України. Своє невдоволення політик висловив в коментарі під повідомлення прем'єра-міністра РФ Дмитра Медведєва в Twitter, передають Патріоти України.
Добкін дорікнув росіянам за рішення ввести санкції проти його однопартійців, які голосували за виключення Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна з "Опозиційного блоку". ''Внести до списку всіх, хто голосував за виключення Бойка і Льовочкіна з фракції ОБ у ВР і оголосити це захистом інтересів російської держави і громадян Росії?! Маразм міцнішає! Та йдіть ви нах*р зі своїми санкціями! Деб*ли, бл*дь!", — написав Добкін.
Зазначимо, крім Михайла Добкіна і його брата Дмитра від "Оппоблока" в список санкцій потрапили також Олександр Вілкул, Борис Колесников, Вадим Новінський, Юрій Воропаєв, Тетяна Бахтєєва та інші.

Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...