Хіти тижня. ''Діра 4 на 5 метрів'': Стало відомо про масштабні ушкодження путінського авіаносця "Кузі"

Кран, який впав на єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов", "залишив дірку 4 на 5 метрів", але ремонт можна буде зробити "легко й швидко". Про це заявив журналістам глава Об'єднаної суднобудівної корпорації (ОСК) Олексій Рахманов, повідомляють Патріоти України.

"Падаючи, кран залишив дірку 4 на 5 метрів. Але при цьому... це конструкції, які ремонтуються легко і швидко", — сказав він. За словами Рахманова, на ремонт будуть потрібні "невеликі гроші".

"Мова йде про ремонт металевих конструкцій. Це стандартна робота наших зварювальників, яка займе тиждень-півтора", — зазначив глава ОСК.

У свою чергу, начальник прес-служби Центру судноремонту "Зірочка" (виконавець контракту на ремонт корабля) Євген Гладишев, повідомив, що пробоїна припала саме на ту частину корабля, де відбувається плановий ремонт палуби, — так звана технічна зона.

У той же час у соцмережах причиною НП називають те, що заради економії док перевели на електроживлення із берега. При цьому скоротили моторну групу і перестали здійснювати закупівлю дизельного пального для генераторів.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...