Хіти тижня. "ДНР" "заполонили" абітурієнти з підконтрольних Україні територій, - Тимчук

Згідно із заявою "міністра освіти і науки ДНР" Лариси Полякової, на 11.07.2017 до "вищих навчальних закладів" "ДНР" подано понад 20 тис. заяв від абітурієнтів.

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Для вступу в заклади середньої професійної освіти "ДНР" на 11.07.2017 абітурієнтами подано більше 3,5 тис. заяв на всі форми навчання. В рамках "Гуманітарної програми по возз'єднання народу Донбасу" подано понад 250 заяв. У зазначеній "програмі" беруть участь 14 освітніх закладів вищого професійної освіти "ДНР". За даними Полякової, заяви надходять від абітурієнтів, які проживають в населених пунктах на території Донбасу, які підконтрольні Україні: Бахмуті, Маріуполі, Слов'янську, Авдіївці, Вугледарі, Селидове та ін", - написав Тимчук.

"Здалася нам ця Україна": буряти відмовляються брати участь у російському вторгненні (відео)

четвер, 7 липень 2022, 10:26

Голова фонду "Вільна Бурятія" Олександра Гармажапова заявила, що жителі Бурятії відмовляються від контрактів в армії, щоб не їхати воювати в Україні. Про це повідомляє Euronews. За словами Гамажапової, багато бурятів не хочуть їхати в Україну, оскільки...

Може початися в будь-який момент: Військовий експерт попередив про загрозу російсько-білоруського наступу на Україну

четвер, 7 липень 2022, 9:50

Військовий експерт-директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак вважає, що для України однозначно є загроза російсько-білоруського наступу, передають Патріоти України. Білоруси не хочуть брати участь у війні з Україною, і ...