Хіти тижня. Доля України: Макрон резюмував переговори з Путіним

Для розгляду питання про продовження антиросійських санкцій, введених в 2015 році, країни Євросоюзу 28-29 червня зберуться на саміт.

Емманюель Макрон. Фото: Рейтерс.

Євросоюз не буде скасовувати свої санкції проти Росії, якщо не буде прогресу щодо України. Таку заяву зробив президент Франції Еммануель Макрон в Санкт-Петербурзі після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters.

«М'яч знаходиться на полі Росії і України. Це так просто. Ми не будемо скасовувати санкції, якщо нічого не зроблено. Це те, що ми обговорювали з Володимиром Путіним», - сказав Макрон. Для розгляду питання про продовження антиросійських санкцій, введених в 2015 році, країни Євросоюзу 28-29 червня зберуться на саміт.

Хіти тижня. "Клейма негде ставить! Бред!": Підручник історії України обурив росіян на ток-шоу Соловйова (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 15:00

Підручник історії України та параграф про україно-російську війну викликав скандал в прямому ефірі ток-шоу Володимира Соловйова. Один з експертів російської програми Дмитро Куликов обурився, побачивши підручник для школярів 11-го класу, в якому дано оц...

Секретар РНБО заявив про ймовірний наступ Росії на Україну в найближчі місяці

четвер, 22 жовтень 2020, 13:59

Олексій Данілов переконаний, що Путін отримає від українських захисників жорстку відсіч. Враховуючи безпекову ситуацію в Європі та світі загалом, масштабна агресія Росії проти України цілком імовірна вже в найближчі місяці. Про це заявив секретар Ради ...