"Я думаю, будуть довготермінові наслідки, які стосуватимуться довіри до СБУ та загалом до інституцій уряду. Бо, віднині люди вагатимуться. На жаль, наступного разу, коли трапиться трагедія, і журналіст чи дисидент буде вбитий, кожен візьме паузу і задумається, чи ця новина є правдивою. І це прикрий наслідок у довготривалій перспективі", - підкреслив Карпентер.
Він наголосив, що РФ "безсумнівно" експлуатуватиме цю ситуацію і ставитиме під сумнів загалом правдивість західних джерел інформації. "Це особливо небезпечно в час, коли довіра до медіа у світі падає", - додав експерт.
Екс-посадовець Пентагону сподівається, що українські спецслужби у результаті цієї спецоперації справді зібрали достатньо доказів проти замовників та виконавців, які готували злочин. "Якщо це справді був єдиний спосіб, щоб зберегти життя людини і впіймати потенційного вбивцю, тоді ця ситуація має якусь міру виправдання. Але треба задатись питанням, чи це був єдиний спосіб так діяти. І очевидно, введення в оману ЗМІ завжди має свою ціну. Це не сходить з рук, і в даній ситуації це з рук не зійде", - заявив Карпентер.
Нагадаємо, "вбивство" відомого російського журналіста Аркадія Бабченка виявилося спецоперацією Служби безпеки України, завдяки якій правоохоронцям вдалося зібрати неспростовні докази терористичної діяльності російських спецслужб на території України.
Лікар президента Сербії Александара Вучича, поїздка якого на парад у Москву 9 травня опинилась під питанням через погіршення стану здоров'я, назвав причину його нездужання. Про це повідомив лікар Військово-медичної академії у Белграді Драган Дінчич, як...
У Кремлі висловили невдоволення через запрошення військовослужбовців Збройних сил України на парад у Великій Британії до Дня Перемоги в Європі, який відбудеться 5 травня. Про це заявив речник російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков, перед...