
Про це вона заявила на публічному виступі в Білій Церкві, в ході якого розкритикувала Закон про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670д), заявивши, що він "в кожній третій статті заводить в юридичне поле чужу мову", передають Патріоти України.
"Львів'янин Коля Княжицький сказав, що в тих поправках, які вони ввели, забороняється тестуватися мовами нацменшин з цього закону, але аж в 2025 році. Виявляється, їм потрібно ще 7 років, щоб вони вивчили українську мову. 27 років їм було мало!" - обурилася Фаріон.
"Їм потрібно 7 років, щоб вивчити мову Степана Бандери, мову Тараса Шевченка, мову Ліни Костенко. Чи потрібно нам стільки дебілів в країні? Нехай беруть той паспорт, який їм дали угорці, і "пиляють" в Угорщину! У чому справа? Чому я повинна їх годувати і давати гроші на школу з угорською, румунською, московським і польською мовами навчання?" - заявила вона.
Сили підтримки ЗСУ оприлюднили кадри роботи інженерної котлованної машини МДК-3. Відео опублікували на сторінці Командування Сил підтримки Збройних Сил України, передають Патріоти України. На кадрах важка гусенична машина буквально «гризе» землю. Перед...
Російська балістична ракета середньої дальності "Орєшнік" може мати серйозні проблеми з точністю через труднощі у виробництві елементів системи наведення. Про це йдеться у матеріалі аналітичного проєкту Dallas Analytics, передають Патріоти України. Авт...