Хіти тижня. Фігурант "Миротворця" приїхала до Києва і відразу ж зганьбилася (фотофакт)

Російська журналістка і екс-кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак приїхала до Києва і відразу ж опинилася в центрі скандалу.

У соцмережі вона розмістила відео з Європейської площі в столиці України, проте зробила підпис з помилкою, передають Патріоти України.

«Ну привет, кiев», — написала вона.Ролик тут же перепостили з численними коментарями, невтішними для телеведучої.

«Ну не може сьогодні будь-яка російська зірка будь-якої свіжості не хайпонути на темі України. Ось і ця героїня "Миротворця" Собчак щось подібне сьогодні вчудила. Ще безграмотно написала. Хоча, може, хтось її до Києва на корпоратив запросив?» - задався питанням політолог Олексій Голобуцький.

«При росімпєрії так писався Київ? Чи накінці ще твердий знак?», — поцікавилася Тамара Ліхтей.

«А где вы видели, чтобы ватник или ватница грамотно писали по-украински без ошибок? Они и по-русски пишут с ошибками», — констатував Андрій Саєнко.

«Это на каком языке?», «Превед сапчаг», «Kyiv not Kiev, дуронько», — оцінили мовні вишукування Собчак інші користувачі.

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...