Хіти тижня. Гаага за ними плаче: "Гібриди" Путіна застосували нову нелюдську тактику у розбудові своїх укріплень

Однак фіксувати порушення окупантів спостерігачам ОБСЄ стає все важче.

Окупанти викопали траншеї біля жилих будинків. Ілюстрація: соцмережі.

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації на Донбасі констатувала перехід збройних формувань РФ до нової тактики - вони зводять укріплення і розміщують бойову техніку на території житлової забудови, тим самим перетворюючи населення тимчасово непідконтрольних Україні територій Донбасу в живий щит, передають Патріоти України.

Зокрема, 1 листопада безпілотник СММ ОБСЄ зафіксував бронетранспортер невстановленого типу і зенітну установку ЗУ-23 в районі населеного пункту Довге, а між житловими будинками в населеному пункті Жовте - нові траншеї довжиною 50 метрів (обидва села розташовані на території Луганської області).
Фіксувати порушення режиму відведення важкого озброєння спостерігачам ОБСЄ стає все важче - днями їх не пустили в район сіл Заїченко, Безіменне, міста Новоазовська та населеного пункту Північний.

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...