Хіти тижня. Головний рабин України неочікувано заступився за філію Московського патріархату в Україні

Блайх проситиме президента та Раду почекати із виконанням закону про перейменування УПЦ, як іноземного резидента, до розгляду позову у Конституційному суді. І сподівається на вирок на користь РПЦ. Можливо очільник єврейської громади боїться прецеденту?

Голова Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, головний рабин Києва та України Яків Блайх сподівається, що Конституційний суд визнає неконституційним ухвалений Верховною Радою закон, що зобов’язує УПЦ МП обрати собі нову назву, яка містила інформацію про те, що центр цієї релігійної організації розташований у країні-агресорі. Про це Блайх розповів в інтерв’ю «Главкому», зазначають Патріоти України.

«Мені здається, що Конституційний суд визнає ухвалений закон неконституційним. Тому, що він явно проти Конституції України, на 100%. Міжнародні організації, навіть ті, які підтримують Україну, вже робили заяви про те, що це не правильно і те, що сталося в парламенті є провокацією», - вважає він.

Яків Блайх зазначив, що всі згодні з тим, що повинна бути межа між державою і релігією.

«Я з ними (митрополитом Епіфанієм, - ред.) не спілкувався щодо цього питання, але я знаю, що всі згодні з тим, що повинна бути межа між державою і релігією. Питання в тому – де проходить ця межа», - підкреслив Блайх.

Голова Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій заявив, що проситиме президента, парламент почекати із виконанням закону про перейменування УПЦ МП.

«Закон, який визначає, як можна називатися, а як не можна, мені здається, є виходом за цю межу. Я буду просити президента, Верховну Раду, щоб вони почекали із виконанням цього закону, поки вони його вивчає Конституційний суд», - резюмував Блайх.

Нагадаємо, що 22 грудня президент Петро Порошенко підписав закон, що зобов’язує УПЦ МП обрати собі нову назву, яка містила інформацію про те, що центр цієї релігійної організації розташований у країні-агресорі.

"Смерть комбрига 128 бригади потрібно записувати Зеленському в ціну за розведення військ", - Арестович

вівторок, 19 листопад 2019, 16:45

"По неофициальной информации, полковник Коростелев подорвался на мине при осмотре новых позиций для отведения подразделений бригады", - пише у своєму блозі Олексій Арестович. "Это второй комбриг ВСУ, павший на этой войне.Первым был комбриг-51, полковни...

Хіти тижня. "Ніхто з партії не відреагував на дурні промови Сивохи. Тому його заяви насторожують", - офіцер ЗСУ

вівторок, 19 листопад 2019, 16:30

За словами Романа Кулика, ініціатива Сивохи створити центр примирення - шокуюча. Войовнича меншість диктує обридлу політику, а більшість хоче миру, каже радник секретаря Ради національної безпеки Сергій Сивохо. Він повторює тези російської пропаганди. ...