Хіти тижня. Головний рабин України неочікувано заступився за філію Московського патріархату в Україні

Блайх проситиме президента та Раду почекати із виконанням закону про перейменування УПЦ, як іноземного резидента, до розгляду позову у Конституційному суді. І сподівається на вирок на користь РПЦ. Можливо очільник єврейської громади боїться прецеденту?

Голова Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, головний рабин Києва та України Яків Блайх сподівається, що Конституційний суд визнає неконституційним ухвалений Верховною Радою закон, що зобов’язує УПЦ МП обрати собі нову назву, яка містила інформацію про те, що центр цієї релігійної організації розташований у країні-агресорі. Про це Блайх розповів в інтерв’ю «Главкому», зазначають Патріоти України.

«Мені здається, що Конституційний суд визнає ухвалений закон неконституційним. Тому, що він явно проти Конституції України, на 100%. Міжнародні організації, навіть ті, які підтримують Україну, вже робили заяви про те, що це не правильно і те, що сталося в парламенті є провокацією», - вважає він.

Яків Блайх зазначив, що всі згодні з тим, що повинна бути межа між державою і релігією.

«Я з ними (митрополитом Епіфанієм, - ред.) не спілкувався щодо цього питання, але я знаю, що всі згодні з тим, що повинна бути межа між державою і релігією. Питання в тому – де проходить ця межа», - підкреслив Блайх.

Голова Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій заявив, що проситиме президента, парламент почекати із виконанням закону про перейменування УПЦ МП.

«Закон, який визначає, як можна називатися, а як не можна, мені здається, є виходом за цю межу. Я буду просити президента, Верховну Раду, щоб вони почекали із виконанням цього закону, поки вони його вивчає Конституційний суд», - резюмував Блайх.

Нагадаємо, що 22 грудня президент Петро Порошенко підписав закон, що зобов’язує УПЦ МП обрати собі нову назву, яка містила інформацію про те, що центр цієї релігійної організації розташований у країні-агресорі.

Чорногорія оголосила російських дипломатів персонами нон ґрата

четвер, 29 вересень 2022, 22:52

МЗС Чорногорії оголосило персонами нон ґрата шістьох дипломатів посольства Російської Федерації. Про це йдеться в заяві МЗС Чорногорії у твіттері, передають Патріоти України. Як зазначено в повідомленні, 6 дипломатів посольства Російської Федерації, ак...

"Їхній негатив перетворюється на любов до Росії": Дитячий омбудсмен РФ зізналась, що викрадених в Маріуполі дітей "лікують від українськості"

четвер, 29 вересень 2022, 22:43

Уповноважена з прав дитини в країні-агресорі Марія Львова-Бєлова заявила, що викрадені з Маріуполя українські діти мають негатив до РФ, який потім нібито "перетвориться на любов до Росії". Цей процес представниця окупантів назвала "інтеграцією". Про це...