Хіти тижня. Готується до великої війни: Експерт вказав на небезпечні сигнали з РФ

На думку експерта, Кремль підготував населення до цього, тому росіяни будуть готові схвалити нову спробу захопити частину територій України.

Росія завершила цикл підготовки до великої війни, масштабної, з захопленнями нових територій. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів голова Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, військовий експерт Валентин Бадрак, передають Патріоти України.

При цьому він зазначає, що до закінчення президентських виборів в Росії і навіть деякий час після них нічого не буде. "Безумовно, для Путіна глобальна мета - це руйнування самої основи України як незалежної держави. Для Путіна зараз військовий важіль не є основним. Він розуміє, що з наявністю обмежених ресурсів, які зараз є у Росії, з наявністю жорсткої протидії з боку основних гравців світової арени, перш за все США, йому немає сенсу затівати якусь атаку а-ля пробити коридор до Криму або захопити частину Лівобережної України. Швидше, ситуація виглядає так: він готовий загрожувати Україні, трактуючи всьому світу, що на території України йде нібито війна між Росією і Сполученими Штатами, хоча ми розуміємо, що це такий хитрий фейк", - вважає Бадрак.

Але при цьому, вважає експерт, Путін буде фокусуватися на веденні підривної діяльності в українському політикумі. "Але я думаю, що він дуже недооцінює те, як змінилася ментальність українців в процесі цієї війни. Я думаю, що Путін або просто цим мало цікавиться, або його захищають від основної інформації, або він живе в якійсь іншій реальності, в якій він не розглядає саму Україну як учасника подій, а розглядає лише як певний суб'єкт, який він використовує в своїй боротьбі із західним світом. Дуже складно малювати реальне сприйняття Путіна. Але те, що воно базується на його українофобстві, хворобливому уявленні про те, що він мережив ворогами, як раз породило ті ідеї, які він транслює. Безумовно, самі передумови дуже схожі на гітлерівські. Гітлер піднявся на те, що запропонував німцям "встати з колін". Те ж саме пропонує Путін. Він апелює до російського шовінізму, щоб росіяни відчували себе господарями в світі. Тоді росіянину нібито буде жити краще і легше. Але життя показує, що це далеко не так", - пояснив Бадрак.

"І цими рукож*пими Путін лякає цілий світ" : В окупованій Керчі під час "Пострілу пам'яті" у російських окупантів заклинило гармату, інша відкрила вогонь по "визволеному" місту (відео)

неділя, 11 квітень 2021, 21:11

В окупованій Керчі 11 квітня, в рамках святкування Дня визволення міста від нацистських загарбників, на території колишнього морського вокзалу провели акцію "Постріл пам'яті", на якій були заплановані залпи з двох гармат. Гармати встановили таким чином...

Денис Казанський вказав на вірну ознаку загострення на Донбасі і порадив населенню окупованих районів надійно ховатись

неділя, 11 квітень 2021, 20:05

Представників України у Тристороній контактній групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, журналіст та вимушений переселенець Деніс Казанський зі знанням справи вказав на характерну ознаку підготовки кривавих провокацій російськими окупант...