Хіти тижня. "Як би чого не сталося": Путін порадив Порошенку "оглядатися по сторонах", бо в Європі багато "блакитних мундирів"

"Він скрізь бачить геїв. Це щось латентне", - коментують користувачі в соцмережі.

В.Путін. Фото: rosbalt.ru.

Глава РФ Володимира Путін порадив президенту України Петру Порошенко "не розслаблятися" на шляху в Європу, оскільки там "багато блакитних мундирів". Дану заяву він зробив під час "Прямої лінії", передають Патріоти України.

Таким чином він прокоментував цитування Порошенком рядків російського поета Лермонтова під час святкування введення безвізого режиму України з Євросоюзом.

"Швидше за все Петро Олексійович хотів показати своїм виборцям, що виконує свої обіцянки - робить цивілізаційний вибір, веде країну до Європи", - сказав він.

"Пам'ятаєте, як у Лермонтова? "І ви, мундири блакитні"... До речі кажучи, "блакитних мундирів", там, куди він збирається, більше, ніж у нас і нехай він не розслабляється особливо. Як би чого не сталося - нехай уважно поглядає на всі боки", - додав Путін.

При цьому він запевнив, що "нічого не має проти цих хлопців".

"Злагоди їм і любові ... Ну і удачі з новобранцями", - резюмував глава РФ.

Слова Путіна викликали неоднозначну реакцію в мережі.


— Алексей Венедиктов (@aavst) 15 червня 2017 р.

— Лентач (@oldLentach) 15 червня 2017 р.

— RIP Новости (@riarip) 15 червня 2017 р.Не витримала такого "потоку свідомості"? Від Дмитра Медведєва йде дружина

понеділок, 4 липень 2022, 14:50

У російських елітах триває розбрат на найвищому рівні. Шлюби російських політиків тріскотять по швах, передають Патріоти України. Телеграм-канал GeneralSVR(reserv), повідомив, що слідом за дружиною прессекретаря президента Путіна — Дмитра Пєскова - Тет...

Новий тренд: Чоловіків у Львові "відловлюють" біля церков, щоб вручити повістку у військкомат

понеділок, 4 липень 2022, 14:47

В Україні триває мобілізація чоловіків призовного віку другої черги. У Львові перед входом у церкви чоловікам видають повістки до військоматів. Про це повідомив у Facebook народний депутат Микола Княжицький, передають Патріоти України. «Сьогодні у Льво...