Хіти тижня. Як Україна може зробити Путіну боляче, - британський політолог

Режим Путіна, який перебуває під серйозним тиском санкцій, може серйозно похитнутись, вважає політолог.

Ендрю Вілсон / Фото: ukrainianoxford.orgПро це розповів британський політолог, професор українських студій Університетського коледжу Лондона Ендрю Вілсон в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

"Відновлення Росії слабке. Воно навіть не настільки вражаюче, як слабке одужання зразка 2010-2011 років. Головне - не вийде здійснити все, що повинен зробити Путін: задовольняти еліти, купити народну підтримку, підтримувати нарощування військових сил, заплатити за Чемпіонат світу [по футболу] в наступному році - всього цього дійсно забагато при наявних у Росії ресурсах і дуже слабкому економічному зростанні", - розповів він.

Ще одним ударом по стабільності російського режиму, вважає Вілсон, може стати економічне зростання в Україні.

"Якщо Україна наступні шість місяців буде показувати хороші показники зростання і її економіка буде рости трохи швидше, ніж російська на момент березневих виборів, політично для Путіна це буде дуже погано. Це буде парадокс, який Путіну зовсім не сподобається", - зазначив він.

Хіти тижня. "Тимошенко абсолютний рекордсмен у світі - її рекорд досі так ніхто і не перевершив", - політолог

вівторок, 21 серпень 2018, 19:30

У тому числі і "геніальна" політика леді Ю призвела до деградації армії, агресії Росії, окупації Криму і Донбасу, крові десятків тисяч людей і мільйону біженців. "У Юлії Тимошенко безліч світових рекордів!", - написав політолог Олександр Палій на своїй...

Хіти тижня. Путін вже запустив небезпечний сценарій для України, під загрозою опиниться вся країна, - генерал

вівторок, 21 серпень 2018, 19:00

Війна на Донбасі обходиться зараз Росії в 1 млрд євро на рік. Спонсорство проросійських сил в Україні об'єктивно коштуватиvt дешевше. Росія не залишає ідею повернути Україну в свою орбіту, тому з наближенням виборів втручання Кремля у внутрішні українс...