Хіти тижня. Як Україна може зробити Путіну боляче, - британський політолог

Режим Путіна, який перебуває під серйозним тиском санкцій, може серйозно похитнутись, вважає політолог.

Ендрю Вілсон / Фото: ukrainianoxford.orgПро це розповів британський політолог, професор українських студій Університетського коледжу Лондона Ендрю Вілсон в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

"Відновлення Росії слабке. Воно навіть не настільки вражаюче, як слабке одужання зразка 2010-2011 років. Головне - не вийде здійснити все, що повинен зробити Путін: задовольняти еліти, купити народну підтримку, підтримувати нарощування військових сил, заплатити за Чемпіонат світу [по футболу] в наступному році - всього цього дійсно забагато при наявних у Росії ресурсах і дуже слабкому економічному зростанні", - розповів він.

Ще одним ударом по стабільності російського режиму, вважає Вілсон, може стати економічне зростання в Україні.

"Якщо Україна наступні шість місяців буде показувати хороші показники зростання і її економіка буде рости трохи швидше, ніж російська на момент березневих виборів, політично для Путіна це буде дуже погано. Це буде парадокс, який Путіну зовсім не сподобається", - зазначив він.

"Братська допомога" Путіна: Найманцям на Донбасі прислали прострочені боєприпаси

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:58

Відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій російських боєприпасів шляхом їхнього підриву. За його даними, відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій боєприпасів шляхом їхнього підриву (на півд...

"Мы буквально в минуты способны перекрыть Азовское море": Скандальний російський політик пригрозив Україні

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:45

Блокування Азовського моря для українських суден може стати реакцією на арешт 15 іноземних суден, які заходили в порти окупованого Криму.​. Росія "буквально в хвилини" здатна перекрити Азовське море для українських судів у відповідь на арешт іноземних ...