Хіти тижня. "Яке брело, таке й стріло": Стало відомо, хто, крім росіян, консультує "армію ДНР"

"Військові консультації" Анатолій Бібілов, за його словами, дає "в міру своєї компетенції".

Анатолій Бібілов. Фото: РІА "Новости".

Президент невизнаної Південної Осетії Анатолій Бібілов зізнався, що він і його військові консультують терористів "ДНР" і "ЛНР". Як зізнався лідер фейкової республіки в інтерв'ю "WarGonzo", він неодноразово особисто бував на передовій на Донбасі під час своїх візитів на окуповану Росією територію, передають Патріоти України.

"Я практично кожен приїзд свій буваю на передовій. Тим більше, коли мова стосується хлопців з Південної Осетії, та й взагалі сусідів у цілому. Звичайно, я дбаю про осетинів: як військовому і керівнику "республіки", мені цікаво, як вони виконують свої бойові завдання. Десь можна підказати, десь можна якісь ідеї дати. Я це не ховаю, я це відкрито заявляю", - наголосив Бібілов.

А "військові консультації", за його словами, він дає "в міру своєї компетенції". "На тому рівні, на якому можна надати цю допомогу, цю підказку, консультацію... Звичайно, так", - додав Бібілов.

Також він заявив, що буде захищати те, що є спільне у "народів" Донбасу і Південної Осетії - "любов до" Батьківщини". "А захищати будемо скрізь, не тільки в наших "республіках", - додав сепаратист.

У мережі показали, скільки грошей росіянам обіцяють за участь у війні проти України

неділя, 29 травень 2022, 10:44

У мережі показали розцінки на вербування "гарматного м'яса" на війну в Україну. Росіян у глибинці РФ спокушають підписувати контракти та їхати воювати нечуваними зарплатами та компенсаціями за поранення та загибель. Також "новобранцям" обіцяють "посвід...

"Ми не візьмемо їх до складу України": Данілов висловився про часті "хлопки" в Бєлгороді і Курську

неділя, 29 травень 2022, 10:30

Обстріли прикордонних з Україною областей РФ, в яких звинувачують ЗСУ, справа рук самих росіян. Секретар РНБО Олексій Данілов В інтерв'ю "24 каналу" зазначив, що жителі Курської та Бєлгородської областей могли піти на такий крок через невдоволення житт...