Хіти тижня. Якщо вірити Лаврову: Путін підписав угоду з "Л/ДНР", - Роман Цимбалюк

Якщо користуватися логікою Сергія Лаврова, то можна сміливо стверджувати, що Мінські угоди підписав Путін і Зурабов, або Путін і Захарченко-Плотницький.

Лавров знову допустив ляп. Ілюстрація: Узнай Все.

Користуючись логікою російської влади, можна вважати, що Мінські угоди підписав президент Росії Володимир Путін і ватажки "Л/ДНР". Таку думку висловив український журналіст, який зараз перебуває в Москві, Роман Цимбалюк на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Лавров у Нью-Йорку заявив, що Президент України підписав Мінські угоди з "лідерами Донецька і Луганська". І справа навіть не в тому, що Кремль призначає і змінює цих "лідерів" як брудні рукавички. Ці люди можуть представляти хіба що Кремль із його хотілками, але тільки не Донбас. Москва з року в рік як молитву повторює про безапеляційний Мінськ-2, всіляко наголошуючи зобов'язання голови Української держави", - заявив він.

При цьому журналіст нагадав, що Комплекс заходів із виконання Мінських угод підписали учасники Тристоронньої Контактної групи: Посол Хайді Тальявіні, другий Президент України Леонід Кучма, посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов, а також Олександр Захарченко та Ігор Плотницький.

"Все це я до того, що підпис Порошенка і Путіна, також як Олланда і Меркель рівнозначні. Якщо користуватися логікою Лаврова, то можна сміливо стверджувати, що Мінські угоди підписав Путін і Зурабов, або Путін і Захарченко-Плотницький", - пояснив він.


Хіти тижня. "Привіт ... мусорам! Скоро будемо палити ... мусорів!": Нардеп вразив своєю заявою

понеділок, 28 травень 2018, 10:00

Перебування на стадіоні в оточенні енергійних ультрас радикально вплинуло на народного обранця з нестійкою психікою після перебування на війні. Позафракційний народний депутат, ветеран-доброволець, екс "азовець" Олега Петренко написав в мережі, що скор...

"Абе при встрече с Путиным не столько интересовали поставки матрешек и балалаек, сколько Курилы", - Злий Одесит

понеділок, 28 травень 2018, 8:24

Японська влада добре знає, що може скористатися ізоляцією Путіна на міжнародній арені у власних інтересах. "Так, Путин отметил успешное сотрудничество РФ и Японии в целом ряде областей экономики, промышленности, сельском хозяйстве и т.д. Но, главное, П...