Хіти тижня. "Іскандери" вже давно не сміються: Стало відомо, як оточення Путіна намається врятуватися від санкцій

Представники російської еліти, у яких є рахунки за кордоном, пропонують випустити в РФ облігації державної валютної позики, які забезпечили б їм більший дохід і анонімність, ніж банківські депозити.

Ілюстрація:pravda.if.ua

Ризик нових санкцій США змушує російський істеблішмент повертати грошові активи з-за кордону і вигадувати неординарні способи, як це зробити з мінімумом втрат. Про це повідомляє Reuters, інформують Патріоти України.

"Чутки про те, що список фізосіб і юросіб під санкціями може бути розширений змушують багатьох російських топів заводити гроші назад в Росію", - повідомило джерело на фінансовому ринку.

В якості головної ідеї представники російської еліти, у яких є рахунки за кордоном, пропонують випустити облігації державної валютної позики, які забезпечили б їм більший дохід і анонімність, ніж банківські депозити.

Зокрема, топ-менеджер в російському державному банку відзначив, що близькі до президента РФ Путіна бізнесмени лобіюють випуск Мінфіном спеціальних інструментів за прикладом облігацій внутрішньої валютної позики, у які хотіли б вкласти повернуті в країну гроші і заробити на цьому.

Ще одне високопоставлене джерело, що має зв'язки в бізнес-колах і Кремлі, підкреслює, що внутрішні валютні облігації також можуть знадобитися в разі поширення санкцій на суверенний борг Росії.

При цьому в російському Мінфіні відмовилися коментувати дану тему

"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

понеділок, 25 вересень 2023, 19:55

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажан...

Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

понеділок, 25 вересень 2023, 19:25

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як коорди...