Хіти тижня. Істерика в Москві: У Соловйова розповіли, за скільки днів українці повністю розгромлять "трактористів" Донбасу (відео)

Відповідь журналіста шокувала навіть найпалкіших прихильників бойовиків​.

Фото: russia.tv.У разі наступу української армії зведені підрозділи бойовиків "ЛДНР" без російської підтримки зможуть протриматися всього 3 дні. Про це в прямому ефірі на російському ТБ в програмі пропагандиста Володимира Соловйова заявив відомий військовий кореспондент телеканалу "Росія-1" Олександр Сладков. Фрагмент програми був опублікований в Мережі, викликавши насмішки соціальних мереж, повідомляють Патріоти України.

Сладков відомий тим, що регулярно відправляється російськими телеканалами на Донбас для створення пропагандистських матеріалів про злочини "українських карателів".

При цьому Соловйов під час програми поцікавився рівнем бойових підрозділів "ЛДНР", прямо запитавши, скільки часу без підтримки Росії здатні протриматися бойовики.

Відповідь журналіста шокувала навіть найпалкіших прихильників бойовиків.

Несподівано: Брат росіянина, який претендує на посаду глави Інтерполу, очолює представництво України в ОБСЄ

вівторок, 20 листопад 2018, 0:30

За даними журналістів, інформація про родинні зв'язки Ігоря Прокопчука та Олександра Прокопчука "на поточний момент перевіряється". Дипломатичну структуру в міжнародних організаціях у Відні (Австрія) Ігор Прокопчук очолює протягом 8,5 років. До того, я...

Хіти тижня. "Ми зможемо витіснити Росію з України": У США зробили потужне попередження Кремлю

понеділок, 19 листопад 2018, 23:30

Україні готові допомогти, але і від Києва чекають реальних дій. У США вважають, що Росію можна витіснити з українських земель. Однак для цього потрібні рішучість, концентрація та підтримка із боку союзників. Про це заявив сенатор США Кріс Кунс, повідо...