Хіти тижня. Істерика в Москві: У Соловйова розповіли, за скільки днів українці повністю розгромлять "трактористів" Донбасу (відео)

Відповідь журналіста шокувала навіть найпалкіших прихильників бойовиків​.

Фото: russia.tv.У разі наступу української армії зведені підрозділи бойовиків "ЛДНР" без російської підтримки зможуть протриматися всього 3 дні. Про це в прямому ефірі на російському ТБ в програмі пропагандиста Володимира Соловйова заявив відомий військовий кореспондент телеканалу "Росія-1" Олександр Сладков. Фрагмент програми був опублікований в Мережі, викликавши насмішки соціальних мереж, повідомляють Патріоти України.

Сладков відомий тим, що регулярно відправляється російськими телеканалами на Донбас для створення пропагандистських матеріалів про злочини "українських карателів".

При цьому Соловйов під час програми поцікавився рівнем бойових підрозділів "ЛДНР", прямо запитавши, скільки часу без підтримки Росії здатні протриматися бойовики.

Відповідь журналіста шокувала навіть найпалкіших прихильників бойовиків.

Захопити два моря: Полторак розповів про новий план Кремля

середа, 16 січень 2019, 23:11

Росія йде в повзучий наступ для того, щоб максимально ускладнити рух торгових судів. Росія активно продовжує агресивні дії проти України і відтісняє її з морських узбереж, вдаючись до повзучого наступу в Азовському та Чорному морях. Як заявив міністр о...

Хіти тижня. "В Лаосе с бандеровцами воевали?": Росіян розлютило військове свято з подачі Кремля

середа, 16 січень 2019, 20:00

У мережі висміяли військовий парад, яким 13 січня в Читі (Росія) зустріли танки Т-34, які повернулися в РФ із Лаосу. Відео з заходу поділився в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов. "Урочистий мітинг на честь повернення бойової техніки",...