Хіти тижня. Хочуть цілу "УНР": На КремльТБ вибовкали, яку частину України хочуть захопити (відео)

Росія хоче для себе створити "Українську народну республіку" з Донбасу та інших областей-симпатиків "руского міра".

Семен Багдасаров. Скріншот.

Росія має визнати непідконтрольну Києву частину Донбасу правонаступницею України і заднім числом включити у склад окупованої території всі області південного сходу країни, де нібито симпатизують Росії. Таку заяву зробив російський пропагандист, директор Центру вивчення Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров у ефірі російського телебачення, повідомляють Патріоти України.

"Визнати, що Донбас... По-перше, це має бути не дві "республіки", а одна -" Українська народна республіка ", яка є представницею українського народу. І в повному масштабі розвивати Росії відносини з нею, як з правонаступницею України. Робити все, щоб південний схід України, орієнтований на Росію, заднім числом увійшов в цю "Українську народну республіку" ", - заявив Багдасаров.

Він додав, що безглуздо підтримувати відносини з Києвом, де "виросло ціле покоління, де вважають себе особливою нацією, а росіян - ворогами".

Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"Підняти питання, таймінг пов'язаний з США": Економіст пояснив тактику Путіна у нафтовій війні

вівторок, 7 квітень 2020, 15:42

Президент Росії Володимир Путін за допомогою своїх маніпуляцій з цінами на нафту хоче підняти питання про пом'якшення санкцій проти Москви. Про це написав британський економіст, експерт з питань України Тімоті Еш в блозі для НВ, передають Патріоти Укра...