Хіти тижня. Хто першими підсилить ЗСУ у разі повномасштабної війни

​Якщо проти України почнеться повномасштабна військова операція, то в Збройні сили в першу чергу потраплять ті громадяни, які призивалися на фронт під час усіх хвиль мобілізації.

Про це заявив командир однієї з військових частин, інформують Патріоти України. Він пояснив, що українці, які воювали на Донбасі по мобілізації і звільнені в запас, знаходяться в оперативному резерві першої черги.

Кроме того, к экс-мобилизованным добавятся также «срочники», которые проходили службу после 2014 года.

«Це обов'язкова процедура: всі, хто був покликаний по мобілізації і брав участь у військовій операції на Донбасі, після звільнення автоматично включаються в оперативний резерв першої черги», - пояснив командир однієї з частин.

За його словами, в оперативний резерв другої черги входять всі інші військовозобов'язані, в тому числі ті, хто проходив строкову службу до 2014 року або службу за контрактом.

"Поки не можемо однозначно сказати": Білий дім відмовився назвати Росію винною в теракті на Каховській ГЕС

вівторок, 6 червень 2023, 21:44

Координатор стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що США відомо про інформацію, що саме Росія підірвала дамбу Каховської ГЕС, але наразі підтвердити це Вашингтон не може, передають Патріоти України. "Ми уважно стежимо ...

"З днем російської мови, ООН!": Україна саркастично привітала організацію, яка не відреагувала на підрив Каховської ГЕС

вівторок, 6 червень 2023, 21:29

Україна саркастично привітала ООН з днем російської мови. Адже Організація Об'єднаних Націй досі конкретно не відреагувала на підрив греблі Каховської ГЕС росіянами, проте не забула опублікувати на своїй сторінці привітання з днем російської мови. Відп...