
Екс-прем'єр України Микола Азаров, який втік до РФ, назвав провокацією будівництво американцями оперативного військово-морського центру на українській військовій базі в Очакові. Про це пишуть Известия, передають Патріоти України.
Новий американсько-український проект ускладнить відносини з Росією, але не сприятиме вступу країни в НАТО, заявив соратник Януковича. Азаров нагадав, що перед Києвом "стоять набагато глибші завдання - це перш за все модернізація економіки, промисловості, підвищення життєвого рівня населення".
Як повідомлялося раніше, американські військові почали зведення морського оперативного центру в Україні в Очакові Миколаївської області. Всього на території бази розмістять три об'єкти: оперативний центр, ремонтну майстерню і КПП по периметру бази.
Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...