
Екс-прем'єр України Микола Азаров, який втік до РФ, назвав провокацією будівництво американцями оперативного військово-морського центру на українській військовій базі в Очакові. Про це пишуть Известия, передають Патріоти України.
Новий американсько-український проект ускладнить відносини з Росією, але не сприятиме вступу країни в НАТО, заявив соратник Януковича. Азаров нагадав, що перед Києвом "стоять набагато глибші завдання - це перш за все модернізація економіки, промисловості, підвищення життєвого рівня населення".
Як повідомлялося раніше, американські військові почали зведення морського оперативного центру в Україні в Очакові Миколаївської області. Всього на території бази розмістять три об'єкти: оперативний центр, ремонтну майстерню і КПП по периметру бази.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...