Хіти тижня. Любитель "садомазо" дуже зрадів: Мережу потішила реакція Путіна на специфічний подарунок (фото)

Презент Нурсултан Назарбаєв зробив російському колезі в ході форуму міжрегіонального співробітництва Росії та Казахстану 9 листопада.

Назарбаєв подарував Путіну батіг. Фото: соцмережі.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв подарував главі Росії Володимиру Путіну батіг, через що в мережі розгорівся справжній ажіотаж, передають Патріоти України.

Український політтехнолог Олексій Голобуцький в своєму Telegram-каналі і зовсім склав можливий діалог між главами двох країн про незвичний атрибут.

Презент Назарбаєв зробив російському колезі в ході форуму міжрегіонального співробітництва Росії та Казахстану 9 листопада. Голобуцький зазначив, що цей атрибут може стане в нагоді для покарання деяких підлеглих.

"Назарбаєв подарував сьогодні Путіну батіг: "Допомагає порядок наводити!" – "Треба взяти, стане в нагоді!", – зрадів Путін. Який, однак, ентузіазм на садо-мазо атрибутику! Шкода, не видно морди обличчя Сумного Коня-Лаврова в світлі таких перспектив", – пожартував Голобуцький.

Путін "крепко обиделся" за Ху*ло: Російський телеканал зняв з ефіру серіал "Слуга народу" після одного дня показу

четвер, 12 грудень 2019, 0:00

Незважаючи на "правильні меседжі" про "послати" МВФ подалі та "шахтеры Донбасса помогают львовским", особисті шпильки володарю Кремля перевісили ідеологічні аргументи недоімперіалізму. Російський телеканал ТНТ прибрав з телеефіру український серіал "Сл...

Хіти тижня. Нормандський саміт: Що пише західна преса про зустріч в Парижі

середа, 11 грудень 2019, 23:55

У понеділок, 9 грудня, в Парижі відбулася зустріч лідерів країн «нормандської четвірки», перша з жовтня 2016 року. Анализ парижского саммита в нормандском формате для американской газеты The New York Times подготовил политический обозреватель Эндрю Хиг...