Хіти тижня. Любитель "садомазо" дуже зрадів: Мережу потішила реакція Путіна на специфічний подарунок (фото)

Презент Нурсултан Назарбаєв зробив російському колезі в ході форуму міжрегіонального співробітництва Росії та Казахстану 9 листопада.

Назарбаєв подарував Путіну батіг. Фото: соцмережі.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв подарував главі Росії Володимиру Путіну батіг, через що в мережі розгорівся справжній ажіотаж, передають Патріоти України.

Український політтехнолог Олексій Голобуцький в своєму Telegram-каналі і зовсім склав можливий діалог між главами двох країн про незвичний атрибут.

Презент Назарбаєв зробив російському колезі в ході форуму міжрегіонального співробітництва Росії та Казахстану 9 листопада. Голобуцький зазначив, що цей атрибут може стане в нагоді для покарання деяких підлеглих.

"Назарбаєв подарував сьогодні Путіну батіг: "Допомагає порядок наводити!" – "Треба взяти, стане в нагоді!", – зрадів Путін. Який, однак, ентузіазм на садо-мазо атрибутику! Шкода, не видно морди обличчя Сумного Коня-Лаврова в світлі таких перспектив", – пожартував Голобуцький.

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...