Хіти тижня. Любитель "садомазо" дуже зрадів: Мережу потішила реакція Путіна на специфічний подарунок (фото)

Презент Нурсултан Назарбаєв зробив російському колезі в ході форуму міжрегіонального співробітництва Росії та Казахстану 9 листопада.

Назарбаєв подарував Путіну батіг. Фото: соцмережі.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв подарував главі Росії Володимиру Путіну батіг, через що в мережі розгорівся справжній ажіотаж, передають Патріоти України.

Український політтехнолог Олексій Голобуцький в своєму Telegram-каналі і зовсім склав можливий діалог між главами двох країн про незвичний атрибут.

Презент Назарбаєв зробив російському колезі в ході форуму міжрегіонального співробітництва Росії та Казахстану 9 листопада. Голобуцький зазначив, що цей атрибут може стане в нагоді для покарання деяких підлеглих.

"Назарбаєв подарував сьогодні Путіну батіг: "Допомагає порядок наводити!" – "Треба взяти, стане в нагоді!", – зрадів Путін. Який, однак, ентузіазм на садо-мазо атрибутику! Шкода, не видно морди обличчя Сумного Коня-Лаврова в світлі таких перспектив", – пожартував Голобуцький.

На окупованій лівобережній Херсонщині показово катують українців, які відмовляються від паспортів РФ – ЦНС

неділя, 26 березень 2023, 5:55

На захоплених територіях Херсонської області російські окупанти застосовують погрози і показові покарання щодо людей, які відмовляються отримувати російські паспорти, повідомляє Центр національного спротиву. "Місцеве населення тимчасово окупованих тери...

Хтось повірив, крім росіян?: Путін заявив, що Росія виробить втричі більше боєприпасів і танків, ніж Захід поставить Україні

неділя, 26 березень 2023, 0:15

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що постачання озброєнь Україні становить загрозу РФ, одночасно ствердивши, що Росія виробить утричі більше боєприпасів і танків, ніж матимуть ЗСУ від західних партнерів. Про це Володимир Путін заявив в етері ...