Хіти тижня. "Мы его проклянем, если надо, а что такого?": На росТБ погрожують Вселенському патріарху

Володимир Соловйов вважає, що наклепи на патріарха Варфоломія - це нормально, а от сам він мав би чомусь боятися прокляття росіян.

Соловйов наважився погрожувати Вселенському патріарху. Ілюстрація: соцмережі.

Російський пропагандист Володимир Соловйов в ефірі своєї передачі заявив, що Російська православна церква може проклясти Вселенського Патріарха Варфоломія за надання Томосу Україні, передають Патріоти України.
Таким чином Соловйов відреагував на заяву українського політолога В'ячеслава Ковтуна про те, що Константинополь накладе прокляття на ієрархів РПЦ за неправдиву інформацію про підкуп Варфоломія.
Після виступу Ковтуна Соловйов цинічно зазначив: «Ой-ой-ой! Как все испугались! А мы его проклянем, если надо, а что такого? Как раскольника. Константинопольский патриарх: Константинополя нет, Византию потерял и о чем-то рассуждает. Сидит на Фанаре и рассуждает».

"Не хочу таке чути в нашій країні": Президент Хорватії назвав "Слава Україні!" гаслом шовіністів

середа, 31 травень 2023, 21:53

Відомий своїми проросійськими поглядами президент Хорватії Коран Міланович вважає, що гасло "Слава Україні!" відноситься до шовіністів і має таке ж походження, як і вигук хорватських усташів "За дім готові". Про це пише видання N1, передають Патріоти У...

У ГУР пояснили, чому Буданов допоміг "слузі"-втікачу Трубіцину, на котрого полювали САП та НАБУ, виїхати за кордон

середа, 31 травень 2023, 21:40

У Головному управлінні розвідки підтвердили, що дійсно допомогли обвинуваченому в хабарництві 40-річному депутату Київради від "Слуги народу" Владиславу Трубіцину виїхати з України, але зробили це не з власної волі. Про це заявив представник ГУР Андрій...