Хіти тижня. "Мы его проклянем, если надо, а что такого?": На росТБ погрожують Вселенському патріарху

Володимир Соловйов вважає, що наклепи на патріарха Варфоломія - це нормально, а от сам він мав би чомусь боятися прокляття росіян.

Соловйов наважився погрожувати Вселенському патріарху. Ілюстрація: соцмережі.

Російський пропагандист Володимир Соловйов в ефірі своєї передачі заявив, що Російська православна церква може проклясти Вселенського Патріарха Варфоломія за надання Томосу Україні, передають Патріоти України.
Таким чином Соловйов відреагував на заяву українського політолога В'ячеслава Ковтуна про те, що Константинополь накладе прокляття на ієрархів РПЦ за неправдиву інформацію про підкуп Варфоломія.
Після виступу Ковтуна Соловйов цинічно зазначив: «Ой-ой-ой! Как все испугались! А мы его проклянем, если надо, а что такого? Как раскольника. Константинопольский патриарх: Константинополя нет, Византию потерял и о чем-то рассуждает. Сидит на Фанаре и рассуждает».

Рада призначила нового уповноваженого із прав людини

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:27

Верховна Рада 1 липня призначила нового уповноваженого з прав людини. Ним став Дмитро Лубінець. Кандидатуру Лубінця обговорювали цілу годину. Врешті його таки призначили омбудсменом, інформують Патріоти України. "Після годинного обговорення Дмитра Лубі...

Коштує 6 мільйонів доларів: ЗСУ збили російський БПЛА "Форпост"

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:14

Росія активно використовує безпілотники для розвідки в Україні. Але наші захисники там само активно їх збивають. Черговим збитим ворожим безпілотником став "Форпост", який збили бійці зенітного ракетного підрозділу повітряного командування "Південь". Ц...