Хіти тижня. Мати-церква простерла десницю: Вселенська патріархія випустила заяву про початок надання Томосу Україні

Президент Порошенко подякував за твердість, яку демонструє його Всесвятість Варфоломій по відношенню до України та захисту прав її вірян.

Вселенський патріарх Варфоломій. Фото: УНІАН.

Представники делегації Вселенського патріарха Варфоломія заявили про початок першого етапу процесу надання Автокефалії українській православній церкві (УПЦ). Про це повідомили представники делегації під час зустрічі з президентом Петром Порошенком у Києві, передають Патріоти України.

"Після вашого візиту до Вселенського патріарху Варфоломія 9 квітня відбулось засідання синоду. Були відкриті двері нової доби. Для нашого життя. Це історичний момент для України, оскільки було відкрито процедуру надання автокефалії церкві в Україні", - повідомили представники делегації.

Вони також додали, що Київ завжди був під покровом Вселенського патріарха. "Так склалось історично, і так має бути. Мати церква ніколи не полишала своєї турботи і піклування. Нещодавно ми об’їздили автокефальні церкви для того, щоб зрештою сформувати остаточне рішення. Ми так само запитували. Це перший етап реалізації того, що вже почалося. Ми ніколи це не приховували, ми дослуховувались до думки кожного і ми відкриті до того, щоб і інші делегації приїздили до його все святості для якомога ширшого обговорення цього питання. Для того, щоб зробити наступний крок", - додали представники патріарха.

У свою чергу Порошенко заявив, що Україна з нетерпінням чекає на рішення щодо автокефалії. "Україна з нетерпінням чекає рішення щодо Томосу, чекаємо рішення синоду. Ми дуже дякуємо за твердість, яку демонструє його Всесвятість по відношенню до України з боку матері церкви", - заявив Порошенко.

Джерело: РБК-Україна

Пересвідчився, що Китай колонізував Далекий Схід? МЗС Росії повідомило про затримання громадянина Японії за підозрою в шпигунстві

понеділок, 27 січень 2020, 23:15

Міністерство закордонних справ Росії повідомило про затримання громадянина Японії, який нібито намагався отримати секретні матеріали про російський військовий потенціал на Далекому Сході, зазначають Патріоти України. Ім’я затриманого не розголошується....

Топ-пропагадистка Путіна зазнала дошкульної поразки: Акція Симоньян проти Польщі обернулася провалом

понеділок, 27 січень 2020, 23:01

У соцмережі показали, що СРСР зробив з поляками. Симоньян наполягала, що поляки повинні вважати воїнів Радянської армії героями. Вона запустила спеціальний хештег # ВамНеСтидно, з яким запропонувала публікувати матеріали про геройську поведінку Радянсь...