Торішня версія документа передбачала, що президент США має заблокувати активи і операції в американській юрисдикції одного або декількох російських фінансових інститутів з перерахованих: Внєшекономбанк, Сбербанк, ВТБ, Газпромбанк, Банк Москви, Россельхозбанк, Промсвязьбанк. Нова версія містить набагато м'якше положення: президент повинен заблокувати активи і операції будь-якого російського фінансового інституту, який, як визначив глава держави, "надав фінансову або іншу підтримку з метою втручання уряду РФ в демократичний процес або вибори будь-якої іншої країни".
Попередня версія законопроекту передбачала санкції проти російських держбанків просто за те, що вони держбанки. Нова ж вводить конкретну умову: підтримка втручання у справи інших країн.
Крім того, нова версія законопроекту, передбачає введення санкцій проти будь-якої особи (американської чи іноземної) за прямі інвестиції у російські об'єкти з експорту скрапленого природного газу (СПГ), розташовані поза межами Росії. Така інвестиція, щоб потрапити під санкції, має "прямо і суттєво сприяти будівництву Росією об'єктів з експорту СПГ за межами РФ" і не перевищувати $1 млн.
На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...
Російська окупаційна армія за рік не досягнула жодної з цілей, які ставив перед нею російський диктатор Володимир Путін. Загарбникам так і не вдалося захопити жодного значного міста в Україні після окупації Авдіївки в лютому минулого року, також вони н...