Хіти тижня. Москва - агресор: Стало відомо, про що говорили Порошенко і Волкер і що буде далі

Президент України Петро Порошенко зустрівся зі Спеціальним посланником Президента США Куртом Волкером для обговорення активізації міжнародних зусиль по відновленню суверенітету країни.

"Було висловлено серйозну стурбованість у зв'язку з відсутністю прогресу у виконанні Росією положень Мінських домовленостей в сфері безпеки. Абсолютними пріоритетами є консолідація режиму стійкого і всеосяжного припинення вогню і виведення з України російських окупаційних військ", - йдеться в заяві прес-служби глави держави, передають Патріоти України.

В ході зустрічі було наголошено, що Москва повинна показати спрямованість до мирного врегулювання і погодитися на розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі. "Петро Порошенко та Курт Волкер відзначили звільнення українських заручників наприкінці минулого року та важливість завершення цього процесу. Було привернуто увагу до ухвалення Закону України про реінтеграцію окупованих територій як елементу спільної стратегії з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", - сказано в повідомленні.

У прес-службі додали, що сторони відзначили пріоритетність мирного, політико-дипломатичного шляху врегулювання ситуації на сході України.

Також з Волкером зустрівся начальник Генштабу України Віктор Муженко.

Як говориться в прес-службі Генштабу ЗСУ, генерал української армії поінформував дипломата щодо поточої ситуації на Донбасі.

Віктор Муженко

"Сторони обмінялися поглядами щодо актуальних питань регіональної безпеки та перспектив розвитку двосторонніх відносин між Україною і США в оборонній сфері. Участь у зустрічі взяла Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович", - розповіли в Генштабі.

За версією видання "Голос Америка", запланована Волкером поїздка на 24 січня на Донбас зірвалася через складні погодні умови.

"Ймовірно такої поїздки не буде, він перебуватиме у Києві. Погодні умови несприятливі", - заявили в посольстві США у Києві.

Хтось замітає сліди?: У мережі показали велику пожежу в Росії на базі ГРУ (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:59

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі. У російському місті Сочі сталася пожежа у військовій частині, яку в мережі називають базою "ПВК Вагнера" Головного розвідувального управлінн...

Слава ВМСУ! Тепер вже українські Island через Атлантику та Середземномор'я прямують до Одеси (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:57

Вже наступного тижня поповнення в кораблях та їх екіпажах чекають на Батьківщині. У першій половині жовтня вони були завантажені на суховантаж у Балтиморі, який зараз доставляє їх до Одеси. Прибуття очікується у 20-х числах жовтня, тобто наступного тиж...