Хіти тижня. Москва ставить на карту все: Україну чекає напружений лютий і пекельний березень, - екс-генсек НАТО

За словами Олександра Вершбоу, Україну може чекати ескалація насильства, як це було в кінці минулого року.

Олександр Вершбоу. Фото: Рейтерс.

Росія використає всі засоби, щоб вплинути на результати майбутніх виборів в Україні. Потрібно бути готовими до ескалації насильства з боку РФ. Про це розповів американський дипломат, колишній заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу, передають Патріоти України.

Чиновник зазначив, що Україна є потенційною гарячою точкою. "Очевидно, що Росія буде намагатися застосувати всі свої інструменти, щоб втрутитися в українські президентські і парламентські вибори в цьому році. Щонайменше, щоб посіяти безлад і хаос. А як максимум - привести до влади поступливіших лідерів, які можуть бути готові прийняти диктат Росії. Не думаю, що це можливо, але вони можуть вважати, що цього можна досягти ", - заявив експерт.

За словами Вершбоу, Україну може чекати ескалація насильства, як це було в кінці минулого року. Водночас Захід відволікається на внутрішні виклики в США і Європі.

Джерело: Апостроф

Ідентифіковано окупанта-казкаря, який "допомагав" дітям Ізюма (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:53

OSINT-дослідники встановили особу російського окупанта Миколи Литвиненка, який брав участь в окупації Ізюма, передають Патріоти України. Російським пропагандистам Литвиненко плів байки, що місцеві мешканці нібито зустрічали озброєних загарбників як "ви...

Документи були недійсними: На в`їзді до Києва затримали архієпископа, який мав тісні зв’язки з Москвою (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:29

На в`їзді до Києва прикордонники затримали архієпископа з тісними московськими зв’язками та недійсними документами. Про це повідомляє Держприкордонслужба, передають Патріоти України. Зазначається, що під час перевірки на можливу антиукраїнську діяльніс...