Хіти тижня. "Може спалахнути в будь-який момент": Експерт розповів про слабке місце Росії

Больовою точкою Росії є Північний Кавказ, який може спалахнути в будь-який момент.

Георгій Чижов

Про це повідомляє "Сегодня" з посиланням на керівника дослідницьких програм Центру сприяння реформам Георгія Чижова, передають Патріоти України.

За словами експерта, після приходу до влади президент РФ Володимир Путін зайнявся зміцненням зв'язків з окраїнними територіями, в першу чергу, з Далеким Сходом і Калінінградом, але проблему з Північним Кавказом вирішити не вдалося.

"У Калінінградській області навіть офіційно обговорювали в кінці 90-их перспективи отримання статусу асоційованого члена Євросоюзу, аж до введення віз з рештою Росії. Там підростало покоління людей, яке ніколи не було в Москві, зате було в Вільнюсі, Варшаві, Берліні ... В Кремлі за цю тему взялися, господарський і ментальний розрив з далекими територіями зменшився. Але не зник повністю. А ось проблема Північного Кавказу менш гострою не стає. Там може спалахнути в будь-який момент і від будь-якої іскри. Наприклад, якщо хтось зачепить кавказців в російських містах, можна наштовхнутися на відповідну реакцію з боку відповідних республік", - говорить Чижов.

Саме Північний Кавказ, на думку експерта, є больовою точкою Москви. "При цьому в цілому нинішня РФ більш стійка конструкція, ніж СРСР. В ній немає протодержав, які були присутні в Союзі. Так, в моєму дитинстві здавалося, що Союз не розвалиться ніколи, але "сплячі" державні інститути часто прокидаються", - також зазначив він.

Опублікував: Олег Устименко

"Я буду сс*ть на ваши могилы": Окупант-доброволець вибухнув погрозами у бік українців

вівторок, 28 березень 2023, 22:52

Окупант почав листування з їхнім фоловером. Зміст повідомлень - демонстрація того, що насправді в головах окупантів. До слова, цей рашист працює в кадетській школі вчителем ОБЖ. Іван Гринчак - окупант-доброволець из Сахалінської області РФ, який вируши...

В Україну ще не передавали: Після знищеного Abrams і тисячі Bayraktar у РФ заявили про збиття снаряду GLSDB

вівторок, 28 березень 2023, 22:15

У Міністерстві оборони Росії вчергове "знищили" західне озброєння, якого в Україні ще немає. Слідом за "підбитими" танками Abrams від США і німецькими Leopard 2, а також за "тисячами збитих" БПЛА Bayraktar, Москва прозвітувала про нібито збитий керован...