Хіти тижня. "Може завершитися величезними проблемами": Український дипломат прокоментував політичні амбіції Вакарчука і Приходько

Політика оновлюється представниками найрізноманітніших професій. І це нормально, але є деякі нюанси.

Роман Безсмертний. Фото: Дзеркало тижня.

Поява у новій хвилі президентських та парламентських виборів співаків Святослава Вакарчука чи Анастасії Приходько свідчить про заміну поколінь в політиці, але наслідки цього можуть бути непередбачувані. Про це заявив політик і дипломат Роман Безсмертний у програмі "Вердикт" з Сергієм Руденком, передають Патріоти України.

Як зазначив Безсмертний, політика оновлюється представниками найрізноманітніших професій. І це нормально. Однак, за його словами, треба завжди уявляти собі і ту професію, і ту демонстрацію, яка може бути реалізована з приходом таких особистостей.

"От уявіть собі переговори з питань миротворчого контингенту на Донбасі, які веде президент Трамп, президент Путін, канцлер Меркель, президент Макрон і, скажімо, Вакарчук, чи Приходько, чи Зеленський. Ситуація доволі комічна. Вона комічна не через те, що ці люди не відбулися. Ці люди відбулися. Вони дали собі раду. І це спрацювало де? Спрацювало у США... Це може бути у Франції, Німеччині. Це може бути в сталих відпрацьованих моделях. В Україні, де все суб'єктивізовано фізичною особою, від якої залежить дуже багато, це може завершитися величезними проблемами", - заявив Безсмертний.

Він також навів приклад народного співака Дмитра Гнатюка, який на запитання Безсмертного про те, що саме привело його до Павла Лазаренка, відповів: "Він так красиво говорив".

Щодо потрапляння до президентських рейтингів у соцопитуваннях прізвищ Вакарчука та Зеленського серед іншого також свідчить про відповідні політтехнологічні процеси. "З одного боку це їхні амбіції, з іншого боку - це використання їхнніх фігур всліпу. Задля зміни політичного рельєфу. Як це відбулося у Польщі, коли на посаду президента балотувався рок-співак. Відтак було сплутано усі карти", - нагадав політик. Це, на думку Безсмертного, також може призвести до злому політичної моделі як у кращий так і в гірший бік.

Джерело: Еспресо.ТV

Шямоджі перемоги: Що подарував прем'єр-міністр Японії Зеленському під час візиту до Києва (фото)

четвер, 23 березень 2023, 13:15

У понеділок, 21 березня, Україну із візитом відвідав прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда. Він побував у Бучі та зустрівся із Володимиром Зеленським. Японські журналісти з’ясували, що він подарував президенту України. Про подарунок Зеленському від Фуміо...

Україна офіційно "запросила" у Фінляндії винищувачі F-18 Hornet - ЗМІ

четвер, 23 березень 2023, 13:00

Україна може отримати винищувачі F-18 Hornet від Фінляндії. Уряд вже направив офіційний запит щодо отримання цих бойових "птахів" після візиту прем'єр-міністра Санни Марін до Києва. Про це йдеться у матеріалі фінської газети Helsingin Sanomat, яка пос...