Нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук показав малюнок з інтер'єру однієї з камер ізолятора тимчасового тривамня Служби безпеки України, де зараз перебуває лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Ігор Мосійчук зазначив, що двічі перебував у ІТТ СБУ – у 2011 році у камері №15 і восени 2015 року у камері №20, передають Патріоти України.
"Сидіти там можна, але як на мене, то через відсутність зв’язку та можливості живого спілкування найважче з усіх тюрем. В будь якій тюрмі нічого доброго немає і для кожної людини це дуже серйозне випробування", – пише нардеп.
До допису Мосійчук прикріпив картинку однієї з камер ІТТ СБУ, який намалював політв’язень у справі "9 березня" Микола Ляхович.
З малюнку помітно, що у камері є телевізор, чайник з посудом, ліжко і дві тумбочки. Також у приміщенні встановлена камера відоспостереження.

Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...