Хіти тижня. "Нап**дел на два срока. Помогите сесть": У мережі поставили на місце скандального нардепа за любов до "совка"

Ініціатива директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича про визнання радянського режиму окупацією України викликала бурхливу і агресивну реакцію у скандального позафракційного нардепа Євгена Мураєва.

Євген МураєвТак, на своїй сторінці в Facebook він назвав главу ІНП "другом всіх одноклітинних", а його пропозиція нібито означає, що "говорити про повернення Криму немає ніяких підстав", передають Патріоти України.

"Тим більше, що він (Крим. - ред.) не входив навіть до складу УРСР до відомого часу. Якщо окупація, то Західна Україна нам теж не належить. Та й якийсь Петлюра, гаряче улюблений Інститутом національної памяті ім. Альцгеймера, "злив" своїх камрадів із ЗУНР полякам ще до "окупації", погодившись на анексію. Якщо спадкоємність від УНР, то Україна не має права на місце в ООН, яке отримала як правонаступниця УРСР. Всі договори про кордони автоматично денонсує", - вважає нардеп.

Також він вважає, що відповідно до заяви В'ятровича "невизнані республіки на Донбасі отримують свою спадкоємність від Донецько-Криворізької республіки, автономії в складі Української РСР".

"За що тоді скоро чотири роки як гинуть люди? Картина маслом. Моя думка: цей персонаж повинен надовго сісти за той самий сепаратизм і державну зраду, якими безпричинно тикають у ніс абсолютно адекватним людям. І чим швидше, тим краще", - додав Мураєв.

Така заява нардепа відразу отримала жорстку реакцію у соцмережах.

Відомий блогер і політолог Олексій Голобуцький назвав позицію Мураєва черговою територіальною брехнею Росії. "Те, що нардеп темний, як ніч над Якутськом, ясно і так. Але ось на яких підставах він і інших вважає малоосвіченими дебілами? З якого щастя впевнений, що хтось пов'язує суверенні території України з маразматичними і вкрай збитковими розпорядженнями Імперії зла, які вона наполегливо подає як "облагодетельствование"? Українці жили, торгували, воювали в Криму за часів, коли Московський улус з боліт ще не виліз. Україна колонізувала і приєднала території Кубані і всі чорноземні смуги, коли угрофінського Залісся ще з Ромні платило данину "по три шкури з двору", а по-людському говорили не більше ніж "моя твоя розумій", - пише він.

Голобуцький також наголошує, що якщо вже і пов'язувати визнання окупації і територіальні питання - то мова повинна йти про повернення України хоча б у міжнародно визнаних кордонах 1918 року.

"А для початку нагадати Росії, щоб не так захлиналася слиною, про визнання України ООН як суверенної держави саме в межах УРСР. А цей розділ міжнародного законодавства завжди і в будь-якому випадку має пріоритет перед національними правовими актами. Крим і Донбас - українські. Мова може йти про відновлення суверенних кордонів по Ставрополі і витоків Дніпра - але ніяк не про урізання територій по Дніпру на користь тупого агресивного 300-річного державного непорозуміння з краденою назвою. А ось те, що в черепі Мурєва нарешті міцно засіло відлуння "сісти за держзраду", - це добре. Так, дивись, і дійде нарешті, що його колабораціонізм кримінально караний", - додав політолог.

Під його постом також зібралася маса коментарів, у яких користувачі соцмережі обурилися позицією Мураєва, задавшись питанням, чому ним ще не зайнялися спецслужби.

"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...