
13 листопада мелітопольський народний обранець від «Опоблоку» Євген Балицький виступав в ефірі телеканала «112». Також в студії був присутній активіст Дмитро Корчинський, передають Патріоти України.
Телепередача почалася з обговорення вручення премії «Золотий грамофон», яку отримали українські співачки - Софія Ротару, Світлана Лобода, Ані Лорак та інші. На цю тему між гостями студії виникла дискусія, в ході якої Корчинський запропонував Балицькому і членам його фракції виїхати в Росію. Нардеп своєю відповіддю показав в черговий раз, що він прихильник «русского мира»: "Мы уедем! Может быть. Такие как округ, который я представляю. Только мы уедем со своими территориями. Вас это совсем не смущает? Что останется? Киевская область?", — заявив Балицький.
У Корчинського відповідь народного обранця викликав обурення і він сказав, що більше в нашій країні окупанти не зможуть забрати навіть шматочок землі.
Дивитися з 12-ї хвилини:
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...