
13 листопада мелітопольський народний обранець від «Опоблоку» Євген Балицький виступав в ефірі телеканала «112». Також в студії був присутній активіст Дмитро Корчинський, передають Патріоти України.
Телепередача почалася з обговорення вручення премії «Золотий грамофон», яку отримали українські співачки - Софія Ротару, Світлана Лобода, Ані Лорак та інші. На цю тему між гостями студії виникла дискусія, в ході якої Корчинський запропонував Балицькому і членам його фракції виїхати в Росію. Нардеп своєю відповіддю показав в черговий раз, що він прихильник «русского мира»: "Мы уедем! Может быть. Такие как округ, который я представляю. Только мы уедем со своими территориями. Вас это совсем не смущает? Что останется? Киевская область?", — заявив Балицький.
У Корчинського відповідь народного обранця викликав обурення і він сказав, що більше в нашій країні окупанти не зможуть забрати навіть шматочок землі.
Дивитися з 12-ї хвилини:
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...