Хіти тижня. "Нас считают за низший класс, унижают. Мы это хаваем. Я не узнаю наш Донбасс": Звернення шахтаря з Донецька розбурхало мережу

Окупанти не церемоняться з простими робітниками.

Ілюстрація: glavnoe.ua

Мешканець окупованого Донбасу звернувся до шахтарів та інших мешканців не підконтрольних Україні територій. Текст звернення мають у своєму розпорядженні Патріоти України. Пропонуємо до уваги:

"Уважаемые шахтеры! Сколько же нас, простых работяг, будут унижать? Вы, мужики, сидите и молчите, когда каждая падла вас унижает.

Возьму пример недавно открывшейся в нашем районе копанки под названием "Центр-уголь", находящейся в районе поселка Клинового. Да, вроде как зарплату выплачивают, но отношение к рабочему классу просто УЖАС, а именно: "вы пи…расы", га..ны и идиоты, и это только мелочь по сравнению со всем остальным.

Нас, работяг, считают за низший класс, и мы это хаваем. Неужели вам самым не стыдно, что вы кому то делаете большие деньги за мизерные гроши вашей зарплаты. И это касается не только этого предприятия, но и остальных….

Мы скоро будем пахать за булку хлеба… Я не узнаю наш Донбасс".

Варто зазначити, що звернення шахтаря викликає неоднозначну реакцію. Якщо він не готовий захищати свою Україну, то якого ж "раю" хоче в окупації?

Автор: Анна Мартинюк, спеціально для Патріотів України

Ворогу вкрай важливо...": Росіяни накопичують сили для наступу на півдні Запорізької області, - Селезньов

понеділок, 24 червень 2024, 21:04

Військовий експерт Владислав Селезньов повідомив, що окупанти нарощують резерви для активізації бойових дій на півдні Запорізької області. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патріоти України. . "Зараз дуже мало подається інформації про те...

Пожежа в оборонному НДІ під Москвою. Загинуло вісім осіб. Педалюється версія а ля просто "забули виключити чайник"

понеділок, 24 червень 2024, 20:50

Вісім росіян загинули під час пожежі НДІ Платан у підмосковному Фрязіно. Про це повідомляє російське провладне інформагентсво Интерфакс з посиланням на місцеві екстрені служби. . Причиною загоряння стало порушення техніки безпеки, зазначає ЗМІ. . Рос...