
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення наклала на радіостанцію "ЕРА FM" найбільший штраф за недотримання мовних квот в поточному році. Про це повідомив в Facebook член Нацради Сергій Костинський, передають Патріоти України.
За його словами, штраф склав 5% від суми ліцензійного збору - 317,4 тис. грн. "Частина пісень державною мовою, які транслювалися в ефірі розмовної радіостанції, в проміжку часу з 7:00 до 14:00 склала 23% замість 25%", - пояснив член Нацради.
"Від себе можу лише додати, що будь-які радіостанції, в тому числі розмовні, які транслюють в своєму ефірі пісні, нехай і в невеликій кількості, також повинні витримувати частину пісень українською мовою. Тільки безкомпромісність Національної ради в цьому питанні забезпечила виконання вимог закону про квоти усіма радіостанціями", - підкреслив Костинський.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...