Хіти тижня. Навколо самі "фашисти" та русофоби: Лавров закатав істерику Естонії

Міністр закордонних справ Росії заявив, що Естонія "тягне НАТО і ЄС в напрямку оскаженілої русофобії".

Фото: ФАКТИ.Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що Естонія "тягне НАТО і ЄС в напрямку оскаженілої русофобії". Про це повідомляє "Російська газета", передають Патріоти України.

"Для того, щоб Росія та Естонія жили нормально, потрібно перестати бути одним з трьох-чотирьох головних активістів в НАТО і Євросоюзі, які на смерть стоять за те, щоб тягнути всі ці структури в напрямку оскаженілої русофобії", - сказав Лавров.

Також він звернув увагу на досі не ратифікований договір про російсько-естонський кордон. Спочатку документ був підписаний обома сторонами в 2005 році.

Пізніше РФ відкликала свій підпис. Другий варіант договору про кордон, підписаний в 2014 році, знову опинився неробочим, оскільки, як заявив Лавров, з естонської сторони "русофобська риторика зашкалювала".

"Кордон існує, договір, я сподіваюся, в якийсь момент буде ратифікований, ніхто цей кордон не ставить під сумнів", - сказав він.


Хіти тижня. "Гібридна війна триває": Начальника Генштабу знову зламали

вівторок, 21 травень 2019, 1:00

За словами Муженка, на його сторінці "була поширена інформація провокаційного політичного змісту". Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявляє, що його сторінку в Facebook зламали. Про це він повідомив 12 травня, передають ...

"Жодного разу не почула - Революція гідності, РФ, ЄС, НАТО, перемога. Для мене це важливо і показово", - Геращенко про інавгураційну промову Зеленського

вівторок, 21 травень 2019, 0:14

Також нардеп побажала успіху новій команді на благо України, бо Україна - понад усе. Новообраний президент України Володимир Зеленський під час промови у Верховній Раді жодного разу не згадав про Революцію гідності, Росію, ЄС та НАТО. Про це на сторінц...