Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що Естонія "тягне НАТО і ЄС в напрямку оскаженілої русофобії". Про це повідомляє "Російська газета", передають Патріоти України.
"Для того, щоб Росія та Естонія жили нормально, потрібно перестати бути одним з трьох-чотирьох головних активістів в НАТО і Євросоюзі, які на смерть стоять за те, щоб тягнути всі ці структури в напрямку оскаженілої русофобії", - сказав Лавров.
Також він звернув увагу на досі не ратифікований договір про російсько-естонський кордон. Спочатку документ був підписаний обома сторонами в 2005 році.
Пізніше РФ відкликала свій підпис. Другий варіант договору про кордон, підписаний в 2014 році, знову опинився неробочим, оскільки, як заявив Лавров, з естонської сторони "русофобська риторика зашкалювала".
"Кордон існує, договір, я сподіваюся, в якийсь момент буде ратифікований, ніхто цей кордон не ставить під сумнів", - сказав він.
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...