Хіти тижня. "Не будьте лохами. Вас розводять": На КремльТБ поспішили заспокоїти ватне населення РФ (відео)

Важко дивитися на здобутки України - кремлівські пропагандисти змушені видумувати все нові й нові байки.

Д.Кисельов. Фото: censor.net.ua.Досягнення України в політиці, дипломатії, економіці, євроінтеграції та співпраці зі США ставляться під сумнів російськими ЗМІ й активно використовуються в антиукраїнській пропаганді. Про це йдеться в одному із сюжетів програми "Гражданская оборона", передають Патріоти України.

"Три роки вони старалися, як могли. Як заїла платівка, пропагандисти повторювали: "Україні гаплик". Ставили нам не те, що палиці в колеса - колоди. Що завгодно, лише б десь було гірше, ніж у Росії. І раптом, як грім серед ясного неба - в України ж бо, одна за одною перемоги.

Спочатку нам дають безвіз. Потім Нідерланди, попри підступи агентів впливу Росії, підписують угоду про асоціацію України і ЄС. Потім ще і Стокгольмський арбітраж зменшив запал Росії з питання з газовими виплатами", - розповідається в сюжеті.

"Від ваших дій страждають мирні жителі": Російські добровольці на Бєлгородщині звернулись до керівництва РФ із вимогою

вівторок, 6 червень 2023, 22:40

Представники легіону "Свобода Росії" звернулись до керівництва РФ з жорсткою вимогою. Вони вимагають полишити місто Шебекіно в спокої та припинити постійні бомбардування. Про це йдеться у повідомленні на офіційні сторінці легіону "Свобода Росії" у Tele...

Зеленський назвав це "Днем щастя", коли довідався скільки F-16 партнери готові надати Україні

вівторок, 6 червень 2023, 22:38

Президент Володимир Зеленський на пресконференції 6 червня зазначив, що Україна отримає від міжнародних партнерів "потужну кількість" сучасних багатоцільових винищувачів F-16. . Пряма мова "На сьогодні остання наша важлива зустріч (була) в Молдові, ...