Хіти тижня. "Не совсем красиво попросили уйти": Чоловіка Няші Поклонської вигнали з посади

Причини звільнення благовірний "екс-прокурора Криму" назвав "смішними" і додав, що зберіг теплі спогади про попереднє місце роботи, незважаючи на конфлікт із начальством.

Іван Соловйов. Фото:Обозреватель

Чоловіка екс-"прокурора" тимчасово анексованого Криму, а зараз депутата нелегітимної Державної думи Наталії Поклонської змусили звільнитися із посади голови апарату уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москалькової. Цю інформацію підтвердив прес-секретар російського омбудсмена Олексій Зловєдов, проте зазначив, що Іван Соловйов нібито зробив це за власним бажанням, повідомляють Патріоти України.

За інформацією Поклонскької, тепер чоловік допомагає займатися їй громадською діяльністю, оскільки має великий досвід у правоохоронній та правозахисній роботі.

"Коли його нещодавно не зовсім красиво попросили піти з державної служби, то порадили йти і допомагати своїй дружині. Ось він і допомагає. У нас дуже ефективний тандем. Впевнена, багато чого досягнемо разом", — сказала вона.

У свою чергу, Соловйов детальніше розповів, чим займеться після скандального звільнення. Зокрема, він має намір допомагати Поклонській із громадськими проектами у сфері надання допомоги дітям Донбасу, захисту прав кримчан, православних вірян Української православної церкви, створення рівних конкурентних умов для бізнесу, а також з інформаційно-психологічною безпекою і соціалізацією важких підлітків.

Що стосується причин свого звільнення, то їх він назвав смішними, проте додав, що зберіг теплі спогади про попереднє місце роботи, незважаючи на конфлікт із начальством.

"У нас із уповноваженим відбулася розмова, з якої випливало, що наша спільна робота добігла кінця. Аргументи для мого звільнення викликали посмішку і здивування, проте, поважаючи право керівника на свій розсуд будувати кадрову політику, я вирішив піти", — заявив Соловйов.

Іван Соловйов та Наталія Поклонська

Джерело: РИА Новости

Навчаються дуже швидко: Міноборони Британії показало, як екіпажі ЗСУ освоюють управління танками Challenger 2

субота, 4 лютий 2023, 17:59

Міноборони Великої Британії розповіло про те, що українські танкові екіпажі швидко навчаються управлінню танками Challenger 2. Про це йдеться у Twitter британського оборонного відомства, передають Патріоти України. "Танкові екіпажі Збройних Сил України...

"Завжди ігноруйте Медведєва": Подоляк відреагував на ядерні погрози глави Радбезу РФ

субота, 4 лютий 2023, 17:44

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповів на погрози з боку заступника голови Радбезу РФ Дмитра Медведєва щодо можливих ядерних ударів в бік України, якщо ЗСУ атакують Крим. Про це чиновник написав на своїй сторінці в Twitter, закликавши с...