Хіти тижня. "Не Вашингтоном єдиним": "Ще одна країна готова постачати Україні летальну зброю", - військовий експерт

Найближчим часом Канада буде головним транзитером військово-технічної допомоги Україні.

Про це заявив військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов в ефірі радіо "Голос Столиці", передають Патріоти України.

"Справа в тому, що Канада проявляє не менший інтерес до України, ніж США, і тому, я так розумію, що найближчим часом Канада буде головним транзитером військово-технічної допомоги, але вже від імені, напевно, Північноатлантичного блоку, для Збройних сил України, зокрема, і можливо поставки летальної зброї", - повідомив він.

Жданов нагадав, що ще в 2014 році Канада пропонувала Україні як військово-технічну допомогу свої Ф-16 - літаки з урахуванням перенавчання наших льотчиків.

"Зараз це питання знову стоїть на порядку денному, вони готові нам передати ці літаки, навчити наших льотчиків і підтримувати їхній технічний стан. Тому я думаю, що Канада - це буде основний транзитер допомоги НАТО для України", - пояснив експерт.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...