Хіти тижня. Новий "корінний народ Донбасу": Кремлівські куратори переселяють в ОРДО сім'ї з російської глибинки

Основна маса переселенців - вихідці з депресивних районів Росії, для яких умови в ОРДО є більш ніж прийнятними.

Росіяни охоче переселяються на окупований Донбас. Фото: соцмережі.

Що очікує окупований Донбас? Це початок великого переселення - місцевих жителів замінюють на росіян. З Нового 2018 року на тимчасово окупованій території Донецької області запрацювала не сильно афішована програма, яку курирують спецслужби РФ. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інформаційний спротив.

У міста Донбасу почали прибувати родини вихідців з Росії. Причому перевага віддається саме сім'ям. По приїзду чоловікам пропонується проходити службу на офіцерських та інших посадах в першому або другому армійському корпусі гібридної армії РФ, а жінки йдуть працювати в «бюджетні» організації або «органи влади і управління» «ДНР».

Основна маса переселенців - вихідці з депресивних районів Росії, для яких умови в ОРДО є більш ніж прийнятними. Такими діями керівництво РФ намагається створити видимість лояльного ставлення населення окупованого Донбасу до політики, що проводиться ними в регіоні, а також діям гібридних військ РФ.
Підтримки колабораціоністами, яких з кожним днем стає все менше, вже недостатньо. Основна частина жителів тимчасово окупованих територій розчарувалася в реаліях «русского мира». Тому і прийнято рішення: заселити тимчасово окуповані території вихідцями з депресивних регіонів Росії, які в разі спроби політичного рішення по деокупації Донбасу стануть основою для підтримки рішень, які лобіює керівництво РФ. У той же час, у разі військового вирішення питання, дані громадяни будуть воювати за ті непогані умови, в яких вони опинилися.

"Не раньше сентября": Ексватажок "ДНР" визнав перевагу ЗСУ та назвав свій строк ескалації боїв на Донбасі

середа, 14 квітень 2021, 20:59

Також він додав, що українська армія нібито вже готова до можливого наступу: «Они уже сформировали группировку, которая может начать наступление. Она превышает возможности ополчения и по численности войск, и по их оснащенности».

Ердоган заявив, що конвенція Монтре не стосуватиметься каналу "Стамбул": Авіаносці США зможуть кидати якорі на рейді Севастополя, а ВМС всіх держав НАТО постійно базуватися в регіоні

середа, 14 квітень 2021, 20:51

Туреччина на свій розсуд пускатиме новим водним шляхом кого схоче. В тому числі військові кораблі не залежно від обмежень по тоннажу та термінів перебування у 21 день, що передбачає конвенція Монтре для нечорноморських держав. Президент Туреччини Редже...