Хіти тижня. Новий "корінний народ Донбасу": Кремлівські куратори переселяють в ОРДО сім'ї з російської глибинки

Основна маса переселенців - вихідці з депресивних районів Росії, для яких умови в ОРДО є більш ніж прийнятними.

Росіяни охоче переселяються на окупований Донбас. Фото: соцмережі.

Що очікує окупований Донбас? Це початок великого переселення - місцевих жителів замінюють на росіян. З Нового 2018 року на тимчасово окупованій території Донецької області запрацювала не сильно афішована програма, яку курирують спецслужби РФ. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інформаційний спротив.

У міста Донбасу почали прибувати родини вихідців з Росії. Причому перевага віддається саме сім'ям. По приїзду чоловікам пропонується проходити службу на офіцерських та інших посадах в першому або другому армійському корпусі гібридної армії РФ, а жінки йдуть працювати в «бюджетні» організації або «органи влади і управління» «ДНР».

Основна маса переселенців - вихідці з депресивних районів Росії, для яких умови в ОРДО є більш ніж прийнятними. Такими діями керівництво РФ намагається створити видимість лояльного ставлення населення окупованого Донбасу до політики, що проводиться ними в регіоні, а також діям гібридних військ РФ.
Підтримки колабораціоністами, яких з кожним днем стає все менше, вже недостатньо. Основна частина жителів тимчасово окупованих територій розчарувалася в реаліях «русского мира». Тому і прийнято рішення: заселити тимчасово окуповані території вихідцями з депресивних регіонів Росії, які в разі спроби політичного рішення по деокупації Донбасу стануть основою для підтримки рішень, які лобіює керівництво РФ. У той же час, у разі військового вирішення питання, дані громадяни будуть воювати за ті непогані умови, в яких вони опинилися.

Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни видали "перл" про закриття ... львівського метро. Відповідь українського шоумена не забарилася

середа, 1 квітень 2020, 15:00

РосЗМІ продовжують інформаційні атаки на Україну, дезінформуючи громадян про нібито «драконівські» обмеженнях в нашій країні.

Наразі обидва працюють: Екс-глава Мінфіну ініціював звільнення глав митниці Нефьодова та податкової Верланова

середа, 1 квітень 2020, 13:59

Екс-міністр фінансів двічі просив звільнити Верланова і Нефьодова. Кабмін це питання не розглядав. Колишній очільник Міністерства фінансів пропонував відставки голови Державної податкової служби Сергія Верланова та голови Державної митної служби Максим...