Хіти тижня. "Нужно идти минимум до Днепропетровска": Гіркін агітує росіян за продовження війни на Донбасі

Ігор Гіркін вважає великою помилкою Росії припинення активних бойових дій проти України в 2014 році.

Ігор Гіркін. Фото: соцмережі.

У тому випадку, якщо Росія закриє кордон з окупованими територіями, «ЛДНР» не протримаються і доби, інформують Патріоти України.

Екс-командир бойовиків «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) зазначає: «Республики не могут быть сами по себе сколько-нибудь долгое время. Есть три варианта. Либо их придется присоединять к России, то есть официально брать под защиту. Либо будет реализован проект „Новороссия“, когда возникнет совершенно новое дружественное, но независимое государство. Есть и третий вариант — победит Украина при поддержке США… Если РФ, не дай бог, закроет границу, то "ДНР" и "ЛНР" прекратят свое существование в течение нескольких суток».

При цьому Гіркін вважає великою помилкою Росії припинення активних бойових дій проти України в 2014 році. Він уточнив: «Новороссии сейчас, по сути, нет, потому что в 2014 году под давлением Запада было принято решение об остановке наступления на украинском направлении. Это было неверным действием. Оно не принесло ничего кроме внешнеполитического поражения. Оно никак не избавило нас от санкций… Нужно идти минимум до Днепропетровска. Брать под свой контроль всю территорию, где живет преимущественно русское население».

Хіти тижня. ''Смерть Росії": Кремлівську пропагандистку викрили у нахабній брехні про українських дипломатів (відео)

середа, 24 жовтень 2018, 3:00

Російську телеведучу Ольгу Скабеєву викрили у брехні щодо членів української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи. Йдеться про її обвинувачення в тому, що дипломати бажали їй і всій Росії смерті, повідомляють Патріоти України. У Скабеєвої не...

В "Батьківщині" виступили проти президента Юлії Тимошенко

середа, 24 жовтень 2018, 0:41

Марина Сажнева звинувачує партійне керівництво у співпраці з колишніми членами "Партії регіонів". У тексті заяви Сажнева звинувачує партійне керівництво у співпраці з колишніми членами "Партії регіонів". “Пришло время, дорогие друзья, с прискорбием объ...