Як з'ясувалося, на анексованому півострові вже давно працює відповідна комісія, - йдеться у матеріалі "Комсомольської правди", передають Патріоти України.
Представниця ФСБ так пояснила ситуацію: "Специфіка України в тому, що там не потрібна була прописка: ні роботодавці її не вимагали, ні міліція, тому люди з Харкова, Вінниці десятиліттями жили в Криму без всякого оформлення, і це було нормально. І раптом - Росія! А у цих людей дружини тут, все життя. Щоб не ображати їх, прийняли закон: у громадянство приймають всіх, хто постійно проживав на півострові на 18 березня 2014 року, тобто, на момент Референдуму, але що таке "постійно проживав", ніхто не знав! Люди понесли нам все, що якось підтверджує їхній зв'язок з Кримом: квитанції по оплаті за квартиру, довідки, що лікували тут зуби...".
Зазначається, що ті, кому не вдалося відстояти свої права, живуть в Криму на правах іноземців: на роботу їх не беруть, квартири не здають.
При цьому без громадянства залишилася велика кількість переселенців з Донбасу. Їхню проблему також ніхто не вирішує.
Так звані кримські чиновники заперечують масовість цього явища, пояснюючи цю проблему помилками в документах.
CNN з посиланням на джерела пише, що союзники Сполучених Штатів стурбовані "мирним планом" Дональда Трампа щодо України, який передбачає територіальні поступки, включно з Кримом, на користь Росії, передають Патріоти України. Мовник з посилання на неназ...
Деякі європейські посадовці побоюються, що розбіжності щодо одностороннього проєкту "мирної угоди" адміністрації Трампа, який передбачає визнання Сполученими Штатами Криму частиною Росії, підірвуть трансатлантичну безпеку і навіть зірвуть саміт НАТО на...