Як з'ясувалося, на анексованому півострові вже давно працює відповідна комісія, - йдеться у матеріалі "Комсомольської правди", передають Патріоти України.
Представниця ФСБ так пояснила ситуацію: "Специфіка України в тому, що там не потрібна була прописка: ні роботодавці її не вимагали, ні міліція, тому люди з Харкова, Вінниці десятиліттями жили в Криму без всякого оформлення, і це було нормально. І раптом - Росія! А у цих людей дружини тут, все життя. Щоб не ображати їх, прийняли закон: у громадянство приймають всіх, хто постійно проживав на півострові на 18 березня 2014 року, тобто, на момент Референдуму, але що таке "постійно проживав", ніхто не знав! Люди понесли нам все, що якось підтверджує їхній зв'язок з Кримом: квитанції по оплаті за квартиру, довідки, що лікували тут зуби...".
Зазначається, що ті, кому не вдалося відстояти свої права, живуть в Криму на правах іноземців: на роботу їх не беруть, квартири не здають.
При цьому без громадянства залишилася велика кількість переселенців з Донбасу. Їхню проблему також ніхто не вирішує.
Так звані кримські чиновники заперечують масовість цього явища, пояснюючи цю проблему помилками в документах.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: