Хіти тижня. Окупанти потрапили в пастку: Українські військові майже оточили Горлівку

Основні маршрути забезпечення окупантів в цьому районі потрапляють під вогневий контроль ЗСУ.

Окупована Горлівка. Фото: соцмережі.

Сили операції Об'єднаних сил взяли в півкільце окуповану терористами «ДНР» Горлівку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив український військовий експерт Олексій Арестович, передають Патріоти України.

За його словами, основні маршрути забезпечення окупантів в цьому районі потрапляють під вогневий контроль Збройних сил. Через це бойовикам все складніше доставляти вантажі в населений пункт.
Арестович пише, що бойовики намагаються вийти з оточення, проте українські військові припиняють ці спроби. «Росіяни потрапили в правильну ситуативну пастку і тепер їхні дії продиктовані нашими рішеннями, втрати великі, а ситуація для них істотно погіршується», - пише він. Військовий експерт зазначає, що окупована Горлівка - «ключ до всього фронту», оскільки ділить так звані «ДНР» і «ЛНР» навпіл.

Російські олігархи заробляють мільярди доларів в обхід санкцій, але є нюанс

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:59

Кілька найбільших російських олігархів отримали дивіденди на мільярди доларів від своїх компаній, навіть незважаючи на санкції через війну в Україні. Ось тільки варіантів, куди їх витратити, у них не так і багато, повідомляє Bloomberg, передають Патріо...

Контрнаступ ЗСУ розпочався: Західні ЗМІ назвали варіанти розвитку подій та напрямки удару

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:56

Контрнаступ ЗСУ вже явно почався. Українські сили атакують окупантів з інтенсивністю, якої не було вже місяцями. Про це пише The Economist, передають Патріоти України. Очевидно, що операція триватиме значну частину літа. Однак уже наступні кілька тижні...