Хіти тижня. "Окуповані території навічно перейдуть під контроль РФ": Політолог вказав на головний промах України та ЄС

Якщо порівнювати політичну ситуацію з програвачем, то на платівці "Росія-Україна й світ" голка вскочила в канавку й грає на місці. Тому "політична експертиза" стає не такою живою, все повторюється й стає нецікавим для обговорення.

Василь Лаптійчук

Про це на своїй сторінці у Facebook пише політолог Василь Лаптійчук, передають Патріоти України.

"А щодо відомої проблеми, то:

- РФ сама не "розвалиться". Тим більше, цього не дадуть зробити ЄС і НАТО, бо не хочуть ані ризику поставок енергоносіїв, ані збільшення КНР, ані виходу ядерної зброї з-під контролю Москви. Внутрішніх природних ресурсів росіянам, навіть за умов ізоляції, вистачить на віки. Просто, будуть бідніші й зліші (на Україну).

- ЄС і США намагатимуться не допустити збройного опору України агресорові (власне, війни), бо це може призвести до проблем, уже перерахованих, плюс українські АЕС, газогони в ЄС і очікувані мільйони біженців. Тому навіть "Джавеліни" США наказали тримати десь під Карпатами.

- США і ЄС, звичайно, хочуть покарати Росію, але в спосіб, який не загрожує її існуванню, тож головний тиск буде спрямовано на Київ, аби змусити українців (після Криму) визнати капітуляцію і на Донбасі ("Мінські домовленості" мали б бути імплементовані в нац. законодавство й виконані).

- За збереження існуючої ситуації, окуповані території упевнено й, можливо, навічно перейдуть під контроль РФ. У тому чи іншому вигляді. І це, вірогідно, для України, де "незмінно мудрий" незмінно висуває в лідери ненажерливе лайно, було б не найгіршим сценарієм."

Ідейний ворог України, небезпечніший за 100 солдат: Одеський суд виніс сенсаційне рішення щодо неприкаяного зрадника

понеділок, 29 травень 2023, 9:23

У суді обвинувачений не покаявся. Навпаки – шкодував, що його зарано викрили українські спецслужби . Малиновський районний суд Одеси призначив довічне позбавлення волі з конфіскацією майна для колишнього міліціянта Антона Мисика, обвинуваченого у держ...

Ситуація в Бахмуті: ЗСУ б'ють по "вагнерівцях", які тікають з міста - Череватий

понеділок, 29 травень 2023, 8:38

"Вагнерівці" виходять з Бахмута у пошарпаному і розбитому стані, на їхнє місце заводять сили регулярних військ російської армії, розповів в ефірі телемарафону речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий. "Ми спостерігаємо у...