Хіти тижня. "Окуповані території навічно перейдуть під контроль РФ": Політолог вказав на головний промах України та ЄС

Якщо порівнювати політичну ситуацію з програвачем, то на платівці "Росія-Україна й світ" голка вскочила в канавку й грає на місці. Тому "політична експертиза" стає не такою живою, все повторюється й стає нецікавим для обговорення.

Василь Лаптійчук

Про це на своїй сторінці у Facebook пише політолог Василь Лаптійчук, передають Патріоти України.

"А щодо відомої проблеми, то:

- РФ сама не "розвалиться". Тим більше, цього не дадуть зробити ЄС і НАТО, бо не хочуть ані ризику поставок енергоносіїв, ані збільшення КНР, ані виходу ядерної зброї з-під контролю Москви. Внутрішніх природних ресурсів росіянам, навіть за умов ізоляції, вистачить на віки. Просто, будуть бідніші й зліші (на Україну).

- ЄС і США намагатимуться не допустити збройного опору України агресорові (власне, війни), бо це може призвести до проблем, уже перерахованих, плюс українські АЕС, газогони в ЄС і очікувані мільйони біженців. Тому навіть "Джавеліни" США наказали тримати десь під Карпатами.

- США і ЄС, звичайно, хочуть покарати Росію, але в спосіб, який не загрожує її існуванню, тож головний тиск буде спрямовано на Київ, аби змусити українців (після Криму) визнати капітуляцію і на Донбасі ("Мінські домовленості" мали б бути імплементовані в нац. законодавство й виконані).

- За збереження існуючої ситуації, окуповані території упевнено й, можливо, навічно перейдуть під контроль РФ. У тому чи іншому вигляді. І це, вірогідно, для України, де "незмінно мудрий" незмінно висуває в лідери ненажерливе лайно, було б не найгіршим сценарієм."

Окупанти біля Ізюма зазнають великих втрат, однак підтягують резерви, - комбат десантників

неділя, 29 травень 2022, 12:25

Російські окупанти продовжують ввести активні бойові дії на різних напрямках України. Втім, одним із найгарячіших залишається Ізюмський, передають Патріоти України. На цьому напрямку ворог застосовує усі види озброєння, що має. Про це розповів командир...

Путінська Росія впаде Китаю на стіл, а Україна переможе, - генерал

неділя, 29 травень 2022, 12:18

Україна неодмінно переможе у війні з Росією - у цьому немає жодних сумнівів. Але ворога не слід недооцінювати. Він має достатньо ресурсів для ведення довгої війни. Величезні втрати його теж не зупиняють, адже, як і раніше, людське життя для Кремля нічо...