Хіти тижня. Операція "Врятувати Путіна": Стало відомо, хто засекретив частину "кремлівської доповіді"

Тіллерсон спробував зробити "пом'якшувальний удар".

Ілюстрація: s5.bloknot.ru

Частина "кремлівського доповіді" була засекречена через рішення державного секретаря США Рекса Тіллерсона. Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, повідомляють Патріоти України.

"Наскільки мені відомо, Тіллерсон в останній момент посприяв тому, щоб була закрита частина доповіді про фінансові злочини всіх цих людей. А щоб зробити список смішним, Тіллерсон розширив його, додавши туди прізвище керівника російських архівів або, наприклад, уповноваженого з прав дитини при президенті РФ Анну Кузнєцову. Це люди, які не при справах", - сказав він.

На думку експерта, Тіллерсон спробував зробити "пом'якшувальний удар". "Але це все недовговічне, тому що Америка - це країна законів, а розписаний по персоналіях трильйон в закритій частині доповіді є виконанням закону. Все, що міг зробити Тіллерсон - це тимчасово перевести інформацію в закриту частину", - додав Піонтковський.

"Весь американський військово-політичний істеблішмент безкомпромісно налаштований по відношенню до російського керівництва. Де раніше було видано, щоб у офіційний список ворогів вносилися такі прізвища як міністр закордонних справ (Сергій Лавров), міністр оборони (Сергій Шойгу) і все путінське політбюро?" - резюмував він.

Денис Казанський вказав на вірну знаку загострення на Донбасі, і порадив населенню окупованих районів надійно ховатись

неділя, 11 квітень 2021, 20:05

Представників України у Тристороній контактній групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, журналіст та вимушений переселенець Деніс Казанський зі знанням справи вказав на характерну ознаку підготовки кривавих провокацій російськими окупант...

Українська сторона віддала РФ ініціативу в переговорах і затвердженні мирного плану по Донбасу.

неділя, 11 квітень 2021, 20:00

Також зазначу, що подібна пропозиція російської сторони прозвучала після заяв російських посадовців про те, що саме Україна блокує переговорний процес. Як і заява про те, що відбудеться телефонна розмова Владіміра Путіна з Еммануелем Макроном і Ангелою Ме