Хіти тижня. Пєсков запевняє, що все гаразд: Загадкові вертольоти після Кремля помітили ще в одному місці (відео)

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що проведення таких навчань — цілком нормальна практика.

Вертольоти над Москвою проводять навчання? Фото: скріншот з відео.

У ніч на 23 листопада над Міністерством оборони Росії у Москві були помічені вертольоти, які раніше злетіли з території Кремля. В мережі опубліковано відео, на якому видно, як військові літальні апарати кружляють над будівлею, передають Патріоти України.
Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що проведення таких навчань — цілком нормальна практика. Він зазначив, що не може повідомити про стадії навчань і про те, що відбуватиметься на кожній із них.

"Потрібно у Федеральній службі охорони питати. Я, дійсно, можу підтвердити, що проходили навчання. Нічого, власне, в цьому немає екстраординарного. Ви знаєте, що Кремль — це резиденція глави держави. І хоча більша частина цієї резиденції відкрита для публіки, але все-таки це режимний об'єкт", — уточнив прес-секретар.

Він не став коментувати інформацію про те, що йде підготовка до регулярних навчань спецслужб, а також відповідати на запитання, чи були на прикріплених до вертольотів тросах манекени або співробітники спецслужб. "Я просто не знаю, я не володію такою інформацією. Просто зателефонуйте у ФСО і запитайте, нічого в цьому такого немає", — сказав Пєсков, додавши, що якщо в службі охорони не хочуть ділитися такою інформацією, це означає, що вона, найімовірніше, секретна.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...