Хіти тижня. Порошенко сильно роздратував керівників ЄС - названо причину

За повідомленнями преси, головним у розмовах з президентом України на полях саміту було слово "корупція".

Фото: 24 Канал.Президент України Петро Порошенко викликав сильне роздратування в Європейському союзі заявами про необхідність визнати право України на членство в ЄС. Про це "Апострофу" заявили джерела в дипломатичних колах в Брюсселі, передають Патріоти України. Так, головним у розмовах з президентом України на полях саміту було слово "корупція". Саме на це звертали увагу Порошенка керівники ЄС, з якими він спілкувався.

У свою чергу, Порошенко на саміті розповідав про необхідність визнання права України на членство в ЄС, а після пішов ще далі і 1 грудня заявив про бажання провести референдум про вступ України в Євросоюз.

"Це відверте знущання над здоровим глуздом, з таким же успіхом можна провести референдум про політ на Місяць. Ми запитуємо, де реформи і боротьба з корупцією, нам відповідають: а де перспектива членства? Після цього немає сенсу вести діалог взагалі", - зазначив співрозмовник видання.

Опублікував: Олександр Смаглюк

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...

"Вітаємо російських прикордонників": У РДК заявили, що знову перетнули кордон РФ (фото)

понеділок, 29 травень 2023, 22:40

Представники Російського добровольчого корпусу заявили, що вкотре перейшли державний кордон Росії. Вони також опублікували відповідне фото, передають Патріоти України. «Учора прикордонники РФ відзначали своє професійне свято. Бійці РДК привітали їх чер...