Хіти тижня. "Пощади не чекайте": У Росії представили основу передвиборчої програми Путіна

Сратегія правління Путіна на наступний термін цілком укладається в бронемобіль "Щит", основне призначення якого - чавити демонстрантів.

"Не розганяти, а саме чавити, рухаючись прямо на них. Щоб вдруге не виходили", - пише на своїй сторінці у Facebook Сергій Талк, передають Патріоти України.

"Вглядитесь в снимок - этот самый щит также оснащён отверстиями для стрельбы по людям из автоматического оружия. То есть во всём мире врезаются в толпу террористы и стреляют по людям террористы, а в России это будет делать Путин Владимир Владимирович и его опричники", - зазначає Талк.

Хіти тижня. "Готовий на поступки у двох питаннях": Зеленський зробив заяву щодо Криму і Донбасу

понеділок, 25 березень 2019, 12:00

Шоумен і кандидат у президентиВолодимир Зеленський у питанні повернення Криму та Донбасу вважає прийнятними компроміси лише у питаннях культури та мови. Про це він розповів в інтерв'ю журналу "Новое время", повідомляють Патріоти України. "Можна розгляд...

"Конец "перемирия", или Зачем "гибриды" на Донбассе возвращаются к тактике "мелких групп", - Жирохов

понеділок, 25 березень 2019, 11:53

"Несмотря на то, что еще не подсохла степь и не началась "зеленка", на лицо очередное обострение с погибшими и ранеными на линии соприкосновения на Донбассе", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Мало то...