Хіти тижня. "Пощади не чекайте": У Росії представили основу передвиборчої програми Путіна

Сратегія правління Путіна на наступний термін цілком укладається в бронемобіль "Щит", основне призначення якого - чавити демонстрантів.

"Не розганяти, а саме чавити, рухаючись прямо на них. Щоб вдруге не виходили", - пише на своїй сторінці у Facebook Сергій Талк, передають Патріоти України.

"Вглядитесь в снимок - этот самый щит также оснащён отверстиями для стрельбы по людям из автоматического оружия. То есть во всём мире врезаются в толпу террористы и стреляют по людям террористы, а в России это будет делать Путин Владимир Владимирович и его опричники", - зазначає Талк.

Військовий експерт викрив Путіна в новому плані щодо Донбасу

вівторок, 11 грудень 2018, 11:45

Варіант широкомасштабної агресії, швидше за все, розглядається російською стороною як крайній. "Вони і не приховують цієї мети, неодноразово, на різних рівнях заявляючи про те, що домовлятися будуть із наступною українською владою. Нинішня їх не влашт...

Хіти тижня. Скрепний зашквар: У Путіна розлютилися через заклик Порошенка

вівторок, 11 грудень 2018, 11:30

Президент Петро Порошенко заявив, що російським судам потрібно заборонити вхід в європейські і американські порти через агресію проти України, тому що Кремль таким чином протистоїть всьому світу. Росія не є ворогом України, а президент Петро Порошенко ...