Хіти тижня. "Пощади не чекайте": У Росії представили основу передвиборчої програми Путіна

Сратегія правління Путіна на наступний термін цілком укладається в бронемобіль "Щит", основне призначення якого - чавити демонстрантів.

"Не розганяти, а саме чавити, рухаючись прямо на них. Щоб вдруге не виходили", - пише на своїй сторінці у Facebook Сергій Талк, передають Патріоти України.

"Вглядитесь в снимок - этот самый щит также оснащён отверстиями для стрельбы по людям из автоматического оружия. То есть во всём мире врезаются в толпу террористы и стреляют по людям террористы, а в России это будет делать Путин Владимир Владимирович и его опричники", - зазначає Талк.

Хіти тижня. Потужний удар: Під Горлівкою ЗСУ з повітря знищили склад бойовиків

п’ятниця, 21 вересень 2018, 9:00

Українські військові завдали повітряного удару по складу паливно-мастильних матеріалів бойовиків у промзоні під Горлівкою, повідомляють Патріоти України. Зазначається, що від удару також постраждали бойовики, що були поблизу. "Повідомляємо про успішну...

"Когда мы будем жить, как в Европе", - Гудименко

п’ятниця, 21 вересень 2018, 8:59

"Кидайте этот текст каждому, кто начнет разговор в духе: "Когда там уже будет как Европе?". Европа у каждого своя", - пише у своєму блозі Юрій Гудименко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Когда украинец, вздыхая, идёт отдавать на вулканизац...