Висловлювання екс-радника втікача-президента Віктора Януковича Ганни Герман про те, що Україна відмежувалася від окупованого Донбасу, викликало хвилю обурення у мережі. Своєю думкою вона поділилася в ефірі NewsOne, повідомляють Патріоти України.
"Ми відмежувалися від окупованого Донбасу, переклавши всю відповідальність на Росію", - заявила вона.
На слова Герман звернув увагу блогер і політолог Олексій Голобуцький "Ганя у суботу мало не годину пережовуваа цю трагічну тезу. Пошліть її хто-небудь почитати Женевську конвенцію, чи що: на тему "хто несе повну відповідальність за все, що відбувається на окупованих територіях і за всіх, хто знаходиться на окупованих територіях - місцевих жителів і окупаційні війська". Хоча простіше просто послати", - написав він.
У мережі почалося активне обговорення скандальної заяви, не обійшли стороною вкотре і зовнішність Герман.




На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...