Висловлювання екс-радника втікача-президента Віктора Януковича Ганни Герман про те, що Україна відмежувалася від окупованого Донбасу, викликало хвилю обурення у мережі. Своєю думкою вона поділилася в ефірі NewsOne, повідомляють Патріоти України.
"Ми відмежувалися від окупованого Донбасу, переклавши всю відповідальність на Росію", - заявила вона.
На слова Герман звернув увагу блогер і політолог Олексій Голобуцький "Ганя у суботу мало не годину пережовуваа цю трагічну тезу. Пошліть її хто-небудь почитати Женевську конвенцію, чи що: на тему "хто несе повну відповідальність за все, що відбувається на окупованих територіях і за всіх, хто знаходиться на окупованих територіях - місцевих жителів і окупаційні війська". Хоча простіше просто послати", - написав він.
У мережі почалося активне обговорення скандальної заяви, не обійшли стороною вкотре і зовнішність Герман.




Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...